Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Történt már olyan, hogy...

Történt már olyan, hogy osztálykirándulás, vagy valamilyen osztályprogram meghiúsult/kudarcba fulladt?

Figyelt kérdés

Mi lett volna az és mi volt az oka? El sem jutottatok, vagy csak hamarabb kellett hazajönni?

(Ui.: általánosságban kérdezem, nem csak a COVID-re értem)



2021. júl. 30. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Igen, történt ilyen. Úgy volt, hogy megy az egész osztály kirándulni, de én sajnos lebetegedtem, így nem tudtam menni. Az egész osztály lemondta emiatt a kirándulást, mert azt mondták, hogy egy ilyen jópofa, humoros pasi nélkül nem lenne értelme elmenni, mint én.
2021. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én azt a kirándulást épp ki kellett, hogy hagyjam, de nem is baj. A fene akart rendőrségre járkálni. A hülye o.társaim füvet csempésztek ki a határon. Második nap haza kellett jönniük.
2021. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy előző nap rommá tört a szemüvegem, és nem tudtam menni. Az ég áldása volt, mert amúgy sem akartam. Nem is direkt törtem el, hogy megússzam, abszolút olyan helyzet volt, mint a lottóötös.
2021. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kárpátaljába mentünk volna tanulmányi/osztálykirándulásra de pont akkor kezdődött az ukrán-orosz konfliktus úgyhogyy a külügy (azt hiszem) azt mondta inkább ne menjen senki. Szóval itthon maradtunk és elmentünk fagyizni.
2021. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleredt az eső, sátorozásnál, ofőhekyettessel hazajött a banda negyede. Én is. Pont a szülinaponat nem akartam szarrá ázva tölteni.
2021. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A bankett maradt el, mert a banda jó része eleve nem akart jönni, maradt 10 ember aki igen, majd az a 10 is kezdett morzsolódni (jajj én se mennék stb) így maradt 4. Az a 4 meg azt mondta akkor lefújva.

És ennyi.

2021. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Színházba mentünk volna, de akkor jött be a képbe a covid, szóval nem tudtunk elmenni. Azóta se jutottunk el
2022. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!