Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolt a srác Rólam a...

Mit gondolt a srác Rólam a ballagáson?

Figyelt kérdés

Az utolsó napon történt a suliban a ballagáson.


Szóval mi ballagtunk és még kettő másik osztály. Mi már ott voltunk a helyünkön. Egyszer csak hallom, hogy ének jön valahonnan. Aztán a másik kettő osztály jött, és énekelték a Ballag már a véndiákot.


Mikor közelebb értek, észre vettem azt a srácot, akivel logópédiára jártam. Ő akkor nem vett észre.

Ettől kezdve nem néztem arra!


Elkezdődőtt a ballagásnak az ünnepélye, én meg a nyelvemel körbe köröztem a számban! (Ez ciki szerintem.)


Mikor vége lett mentünk be a suliba. Akkor a srác és az egyik barátja ott mentek el előttem keresztbe. Csak előre néztek. Mentem tovább.


Közben egy fiú rálépett a lábamra, bocsánatot kért. Nem mertem hátra nézni!


Ott voltunk már az épületben, ahol lépcső is volt. Az osztályom nagy része balra vette az irányt a liftekhez. A liftek felé néztem, ahol sokan voltak.


Aki velem volt családtag mondta, hogy nagyokat lépek, megálltunk. A srác meg fel ment a lépcsőre megállt és felénk nézett. Oda néztem Rá. Vidám voltam. (Akkor mögötünk jött.) Nem mosolygott, komoly volt. A sötét ballagási ruhájában, úgy nézett ki, mint egy herceg vagy egy ügynök. Aztán elment.



2021. júl. 31. 22:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Most ezt csak én nem tudom hova tenni?
2021. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Semmit
2021. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Semmit szerintem se
2021. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

Ez olyan Hány éves a kapitány? típusú kérdés.

Gondolom, azt szeretnéd hallani, hogy biztos halálosan szerelmes beléd. De sajnos ez nem függ össze azzal, hogy az ember énekel-e öltönyben a saját ballagásán.

2021. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Bármit jó lesz hallani, negatív és pozitív is jöhet!
2021. júl. 31. 23:03
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
De ebből hogyan találjuk ki? Ezer dolgot gondolhatott, lehet, hogy tökre nem is pont ott járt az agya; hanem mondjuk azon, hogy a hörcsöge helyét ki kéne takarítani, vagy de jó lenne most kint focizni valahol, vagy esetleg egy medencében lenni, vagy akármi. Rengeteg dologra gondolhatott; és egyik sem biztos,hogy veled kapcsolatos.
2021. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
*Te láttad a tekintetét, te láthattál bele a lelkébe, hogy csak bambult feléd, és nem is nagyon nézett sehova se, vagy pl fájt neki, hogy hiányozni fogsz, vagy örül esetleg, de próbálja leplezni, vagy bármi lehetett.
2021. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

*Vagy még pl azt is gondolhatta, hogy "de bénán jársz abban a cipőbem"


Lehet,hogy csak szimplán fáradt volt, és nem is nagyon kattogott az agya semmin.

2021. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Azt láttam mikor a lépcsőn volt, hogy meg van bántva.
2021. júl. 31. 23:29
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

Na, hát, akkor ezt gondolta,meg volt bántva


Lehet,hogy direkt lépett a lábadra, hogy vedd észre, köszönj neki,de te meg hátra sem fordultál, arra sem méltattad


Mondjuk lehet,hogy nem ő lépett rá, és nem direkt, de akár lehet az is, hogy direkt; meg azért az emberek hangszinének van egy jellegzetessége azér.

2021. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!