Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálykiránduláson előfordult...

Osztálykiránduláson előfordult, hogy ráfolyt, vagy ráömlött az ágyra valami? Észrevették? Lett belőle botrány? Vagy sikerült eltüntetni?

Figyelt kérdés
(Középiskolai kirándulás). Mi történt?

2021. aug. 2. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Sperma. Of észrevette.
2021. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Aranyeső
2021. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nalunk bor folyt ra. Letakartuk mikor bejöttek a tanárok, meg mikor hagytuk el a szállást. Ennyi
2021. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ültem az ágyon egy pohár Fantával, aztán az egyik osztálytársam lehuppant mellém, és az egész kiömlött. Eldugtuk az egyik ágyneműtartóba. Volt még tiszta lepedő bőven, szóval nem voltam szívbajos miatta. Biztos észrevették a szállásadók, csak akkorra már hűlt helyünk volt :D
2021. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Nálunk minden szivacson be volt karikázva filccel a fehér folt, és odaírták mellé, hogy „itt g🤭ci folyt”



Amúgy nyilván... felitatod papírral, élére fordítod, hogy kiszáradjon, aztán pár óramúlva már el is felejtődik...

2021. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Táborban sokat ittam és lehánytam egy osztálytárs ágyát... Az OF azt hitte csak rám akarja fogni az osztálytárs én meg el akarom vinni a balhét mert ő is részeg volt csak jobban. Igazából nem lett gond kaptunk másik ágyneműt és nem én lettem lebszva.
2021. aug. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!