Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meglátott a tanárom nyilvános...

Meglátott a tanárom nyilvános helyen vizelés közben mit csináljak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szard le.
2021. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7. 💪👍👏
2021. aug. 8. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy látott meg? Hol? 😄😄
2021. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

9, akárhol meglátja. Tudod én hány utcán pisáló embert látok?


És csomóan ápolt, józan fiatalok, akik a metróról, a buszról, a villamosról leszálva és egy zöldes területen csurrantanak egyet.


Sőt olyat is láttam, hogy valakire az utcán rájött a hígfosás és berohant egy eldugodt részre. Sőt egyszer nekem annyira kellett brunyálnom, hogy én is ott intéztem a dolgom. :D


Van nálunk két ilyen terület is, ahol hivatalosan nem szabadna csuriznod, de, ha meglátsz oda bemenni valakit, szolidarításból nem mész be oda, máskülönben pisáló, kakáló embert látsz és mind a ketten zavarba jöttök. :D

2021. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sőt, egyszer külföldön (egy fejledt ország) a belváros kellős közepén egy 10 év körüli lány letolta a sortját, lefuggolt és elkezdett pisálnia betonra.


Ott a felnőttek moderálják magukat, de a gyereket simán megpisiltetik az utca kellős közepén. :D

2021. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn látok utcán pisáló embert. Aki folyton azt lát nem tudom hol lakik.
2021. aug. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külvárosban.
2021. aug. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!