Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit remélsz a következő tanévre?

Mit remélsz a következő tanévre?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 12:52
A kérdező szavazást indított:
Azt, hogy jelenlétivel megy végig az egész..
Legalább pár hónapig online leszünk..
Legalább egy fél évig online leszünk..
65 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Ánlájn is lesz ez hótziher
2021. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Első ajánlanék neked 1 könnyű olvasmányt(már ha tudsz olvasni) [link]


Hidd el nagy hasznodra lesz

2021. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy eltörlik végre a tanárminősítésesdit legalább arra való tekintettel, hogy a tanárok se tudják, mire készüljenek... Bár mondjuk ha ez szempont lenne, akkor már tavaly eltörölték volna, mégse tették...
2021. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

kettes... hagyjad már szegényt hát nem érted hogy direkt, viccből ír így?

Kérdező: Most váltok sulit így remélem élőben ott leszünk hogy egyáltalán megismerjem az osztályom.

2021. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem célom a kötekedés, de miért van ez a kérdés napi 3x feltéve?


Nem mindegy? Akkor kell átlépni a patakot amikor odaérsz.

2021. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

"miért van ez a kérdés napi 3x feltéve?"

Mert sokakat érdekel, és legtöbben beszélgetni járnak ide, nem olvasni (a már korábban feltett hasonló kérdéseknél a válaszokat).

2021. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek, hatos.
2021. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Én az online oktatás mellett szavazok dolgozóként.


Lehet, visszamegyünk az irodába, nem hiányzik, hogy reggel meg délután a belem kitapossák a villamoson, mert mindenki viszi-hozza a gyerekét, úgy, hogy az ajtóban áll meg mindenki, tehát fel se tudjál tőlük szállni,meg a kamaszokból álló bandák az aurámba üljenek/álljanak és üvöltözve beszélgessenek. Reggel azon filózol hogy lesz e ülőhely? Ugyan már, örülj, ha állóhely van :D Ha valami csoda folytán akad ülőhely, élvezd egy megállóig, mert akkor a 120 km/h-val közlekedő nagymama a kisiskolás unokával úgyis süvítve odarohan hozzád vagy, ha nem ő, akkor az anyuka a hatévesével és már adhatod át nekik a helyedet. Ha pont nem veszed észre, mert olvasol egy izgalmas regényt és belemerülsz, akkor arra leszel figyelmes, hogy mindenféle féregnek elhordanak, megüvöltöznek, hogy add már át a helyedet, ahelyett, hogy finoman szólnának...


Iskolás koromban busszal jártam. Gyűlöltem, hogy nem tudtak gyakrabban járatot küldeni, aminek a következménye az lett, hogy az ajtónak préselve utaztam, kamaszkodnom se kellett, mert szó szerint nekinyomtak az ajtónak. Sőt,hátha annyira se volt hely, hogy a sofőr a táskámra csukta az ajtót. Kilógott a hátizsákom a buszból a következő megállóig...


Szóval legyen az online vagy a gyakoribb járatok.

2021. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

"Én az online oktatás mellett szavazok dolgozóként."

Tárgyald le a munkáltatóddal. Az aurádnak semmi köze a tanévhez.

2021. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

9, a kérdés az volt, hogy ki minek örülne, nem az, hogy a szavazás eredményével mennek is a felsőbb emberekhez.


Én elmondtam, hogy miért érezném jobban magam, ha nem egy survivor kalandtúra lenne a be és a hazautam,azért,mert az utasok létszáma szeptembertől a duplájára növekszik, mert az volt a kérdés, hogy ki mit remél. Én ezt remélem, de valószínűleg nem lesz így.


Kár ezen tovább vitatkozni, hogy nem egyezik meg a véleményünk. Olyan,mint amikor a nyárutálók és a nyárimádók összekapnak az időjáráselőrejelzés miatt.


Te élőben szeretnél suliba menni és nem zavar a tömeg az utazás alatt, én nem szeretnék tömegben utazni. Ennyi.

2021. aug. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!