Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan eset, amikor úgy...

Volt olyan eset, amikor úgy érezted, hogy egy tanárod igazságtalanul adott Neked gyenge osztályzatot?

Figyelt kérdés
Hányadik osztályos voltál? Milyen tantárgyat tanított a tanár? Szóbeli felelet, röpdolgozat, vagy témazáró volt? Mi volt az anyag? Miért érezted igazságtalannak?

2021. aug. 10. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

9.-ik osztályban volt, hosszútáv futó voltam akkor mint igazolt sportoló, testnevelés óra volt, megvolt adva, hogy 12 perc alatt asszem 32 kör az ötös, megfutottam az ötöshöz elegendő kört + még nem is tudom mennyit, de csak hármast kaptam, mert tőlem többet vár.


Egész 12. osztályig nem voltam kettesnél jobb, mert nekem többet kell teljesítenem, hiszen egyesületben sportolok.


Igazából sosem érdekelt túlzottan, több helyről is hallottam amúgy, hogy utál engem a tanár, mondjuk ezt már abból is sejtettem, hogy ő a konkurens klubban volt edző, ma is és akkor is csak röhögtem ezen :D


Emlékszem volt óra ahol 6db 1-est beírt 😂😂

2021. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Legtöbbször mindig jobbat adtak, hogy ne bukjak meg, ami egyszer a második évfolyamban a gimiben össze is jött irodalomból . A földrajz ment, mert szexeltem a tanárnővel és ez igaz, nem felvágás.
2021. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Én sokáig nem tudtam megemészteni, hogy 4,6-ra 4 lett beírva, pedig az órán aktív voltam és amúgy tudtam is rendesen mindent, egy dolgot leszámítva.


Illetve egyszer egy dogánál vicces dolgokat írtam az egyik kérdésre, mert a választ nem tudtam, de gondoltam, hadd legyen a tanárnak jó napja.


Hát olyan besavanyodott nő volt, hogy fogta magát és levont pontot a viccért. Nem is keveset.


Szerintem, ha valaki nem szereti a humorzsák diákokat, meglehet neki mondani, hogy legyen szíves máskor nem bohóckodni a doga alatt vagy csak 0

pontot adni.


Amúgy egy másik tanárnál előfordult hasonló, nem tudtam a választ és vicces válaszokat írtam be. Annyi lett belőle, hogy 0 pontot kaptam arra a kérdésre, de mondta a tanár, hogy életében nem nevetett ennyit.

2021. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
84%

Az enyém nem valami nagy dolog, mi is inkább csak nevettünk rajta.

Általános iskola hatodik osztálya, én készültem elmenni hatosztályos gimibe. Az ofőm ezt tudta, és nem igazán örült neki, mert az osztályban akkor én voltam az osztályelső.

Na most, minden hónapban kaptunk egy kétszeres súlyú "összefoglaló" jegyet, ami kb az adott hónapban nyújtott teljesítményünkön alapult.

És itt hangzott el ofőm szájából a mondat, ami így szólt:

"Na, hát neked a hónapban van 6 ötösöd és 1 négyesed, úgyhogy ez egy négyes lesz."

Mint mondtam, nem nagy dolog, sőt, a négyes az nem is számít gyengének szerintem, de vicces volt látni, hogy mennyire próbálkozik meggátolni az elmenésben :D

2021. aug. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!