Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért pletykálják azt, hogy...

Miért pletykálják azt, hogy október 16-án ismét digitális oktatás kezdődik?

Figyelt kérdés
Egyre több irányból hallom ezt a közvetlen környezetemben. De mire ez a fix megtippelt dátum? Miért pont tizenhatodika? Egyáltalán lehet ennek bármiféle alapja?
2021. aug. 29. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, hallottál-e a járvány új hullámáról, ami gyorsan terjed, hiába az oltások.
2021. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hallottam róla, persze, csak nem tudom, hogy egy egyszerű random ember mi alapján mond ilyen pontos dátumot bármiféle hivatalos infó hiányában.
2021. aug. 29. 14:14
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Azt hiszem, hogy akkor lesz annak a vadászati világkiállításnak vagy minek a vége, ami fideszes program. Utána már lehet zárni.
2021. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez megnyugtat, én szeptember 15-öt hallottam
2021. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert hülyék. Ha lesz is digitális oktatás az úgyis csak előtte lesz eldöntve pár nappal. De lehet, hogy sokat mondtam.
2021. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg folyamatosan más dátum megy, hallottam már: október 20, szeptember vége, szeptember közepe, de olyat is, hogy 2 hetet megyünk (majd jönnek vissza a tavaszi korlátozások), vagy el se kezdjük. A legkomolyabb, az az volt, hogy októbertől kezdődik és már megvan az egész terv, hogy fog menni.

Szerintem ez mind csak tipp, mert nem csak egy dátumot mond mindenki. Aztán az is lehet, hogy valaki már "belső emberként" átlátja a vírus terjedése alapján készült teveket, és valamelyik igaz is, esetleg a változások miatt változik a terv is, ezért van mindig más. Talán tavaly volt, amikor általános sulisok odavoltak, hogy látták a TiTokon, hétfőtől nincs suli. Akkor szívták meg, mikor be kellett menni, de egyik se tanult semmit, mert úgy is kavarodás lesz első online nap.


Az egyetlen biztos, az az amikor már online vagyunk és tudjuk mikor kezdődött. Személy szerint én remélem minél előbb, mert nekem sokkal gördülékenyebben mentek/mennek a napjaim online, mint mikor bent vagyunk.

2021. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
Tudod...a magyarok birkák. Mindent meg lehet velük etetni, mert minden szart megesznek. Tudod...a Fityisz megbeszélte a vírussal, hogy napra pontosan mikor jöjjön, és erről szerződést is kötöttek. Nem is tudtad? 😏
2021. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
En szept 15ot olvastam mindenhol, de nemtudom honnan szednek az emberek ilyen random dátumokat:D az nem kizárt hogy megint megyunk vissza, de amig nincs hivatalos info, felesleges ilyen baromságokat kitalalni
2021. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Minden ilyen dátumot valami eseményhez kötnek. Szeptember 14.-én jön a pápa, ezért volt az első dátum a szeptember 15.-e. De aztán az emberek tovább logikáztak, és rájöttek,hogy sok pénzbe kerül a kormánynak a vadászati kiállítás, ami október 14.-e,így mégsem zárhatják le az országot, csak október 15.-vel. Utána persze felmerült, hogy megvárják az őszi szünetet.

Az igazság viszont az, hogy senki nem tud semmit, csak annyit, amennyit a kormány beharangozott.

24.-én azt nyilatkozták, nem tervezik a digitális oktatást. De majd elválik...

2021. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg azért mert igazuk lesz? Megfigyeltem h a mostani pletykák 90% - a igaz.
2021. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!