Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Para és életveszélyes iskola?T...

Para és életveszélyes iskola?Ti emiatt átmennétek másik suliba?

Figyelt kérdés
Új suliba jöttem. Ma csak simán ültem órán mint egy normális ember, és beszakadt alattam a vasszék. Maximum 55kg vagyok, nekem ne mondja senki hogy az normális hogy egy VASszék összetörik alattam. Nem esett bajom de megütöttem magam picit. Az osztálytársaim rongálnak ezerrel, letépik a függönyt, a virágcserepet lerugják a szekrényről, ha valaki az emeleten van, zuhog a mennyezet. A wc nagyon creepy, a klausztrofóbiám a tetőfokára hág, nagyon kicsi a hely a wc ajtó és a fal közt, mosdóra se nagyon merek menni. Ti emiatt átmennétek máshova vagy meg lehet ezt szokni?

2021. szept. 1. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Ne hisztizz már
2021. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Ha találasz olyan helyet, ahol nem ilyenek a körülmények, akkor hajrá...

Egyébként már így az első napon is keresed a kifogásokat?

2021. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
hihetetlen...
2021. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amig teged nem bantanak, es a tanarokat megfelelonek tartod, addig a helyedben nem mennek at. Megjartam mar nehany iskolat, es ott se voltak egyszeru dolgok. Sot, ha az lett volna a legkisebb gondom, hogy rongalnak... nem ram tartozik. Csak engem hagyjanak beken.


Ambar, ha ennyire nincs fegyelem, akkor meg egy probat, ha atnezel egy masikba. Merthogy ezek szerint a tanarok es az igazgato disznek vannak, hogy ilyen lehetseges.


Azt viszont vedd figyelembe, hogy lehet rosszabb, vagy ugyanabba kerulsz. Ahogy az is lehet, hogy eleted legjobb osztalyat kapod. Te tudod, hogy megkockaztatod.

2021. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Persze, az osztálytársad biztos kireszelte alólad a vasszéket bmeg! Találj ki mást te kamus.
2021. szept. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!