Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 24 évesen mennyire gáz nappain...

24 évesen mennyire gáz nappain szakmát tanulni?

Figyelt kérdés

Próbáltam elhelyezkedni, de ez jelenleg nem igazán akar összejönni.

Ezért jelentkeztem egy érettségi utáni szakmára (ami egyébként kapcsolódik az előző szakmámhoz), a tanárom azt javasolta, hogy nappali tagozaton legyek, és ha összejön valahogy egy munkalehetőség és az összeegyeztethetetlen az iskolával, akkor átraknak esti tagozatra.


Édesanyámmal élek, gyakorlatilag ő "tart el", viszont nem akarok ingyenélő lenni.

Gondolkozunk egy közös vállalkozáson is, de nem tudom lesz e belőle valami.


Igazából egyedül a munkahely hiánya a problémám,ennyi idősen úgy érzem már bőven ideje lenne dolgoznom, pénzt keresnem.

Elég kellemetlenül érzem magam így most.


Szerintetek ez így mennyire gáz helyzet?

Mit tudnátok javasolni?

Valaki volt/van hasonló helyzetben?


Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!



2021. szept. 6. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetöséged van:

1. nappalin szerzel szakmát és utána tudod hasznosítani

2. nem akarsz nappalira menni, levelezön nem lehet megoldani és a végén maradsz munkanélküli

2021. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem sikerült a A terv és ezért más irányba probálkozol, ahelyett hogy várnád a sült galambot? Ez így azért elég gáz.
2021. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nappalin tanulsz rendezve van a TB-d és el tudsz menni diákmunkázni.
2021. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni sosem gáz, ennek később hasznát veszed majd. Diákmunka esetleg?
2021. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 20 év feletti osztálytársam nappalin. Nem tartotta senki gáznak tudtommal.
2021. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz.
2021. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán, a tanulás sosem az. A vállalkozás viszont szerintem elég rizikós, általában milliós adósság a vége. Majd ha lesz kellő tőkéd és időd, amire építhetsz, akkor érdemes lehet visszatérni a témára, de először is a sulit jó lenne befejezni.
2021. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm, aki 30 évesen járt nappalira.
2021. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem probéma, ma úgyis LLL. van.
2021. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tojd le ,hogy mennyire gáz, ha gáz is; csináljad, ha van rá lehetőséged.

Amúgy szerintem nem gáz. Tök menő, hogy képezed magad. Tehát csinálsz valamit, aktívkodsz. Ha a szüleid, vagy valaki ebben támogat, akkor az tökjó. Tehát,ha te megengedheted magadnak; áll úgy a család anyagilag; akkor az pl még lehet becsülendő is, hogy képezed magad; hogy tudsz/ akarsz magaddal valamit kezdeni.

2021. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!