Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan lány osztálytársato...

Volt olyan lány osztálytársatok, aki hogy megvert fiút, vagy csak egy hajszálon múlt?

Figyelt kérdés
Akár az iskolában, akár az iskolán kívül. Természetesen a küzdősport edzések nem számítanak. Esetleg ti voltatok ilyan lányok? Ha van olyan sztoritok, hogy egy lány a testi erejével egy fiú fölé kerekedett, azt is elmesélhetitek.

2021. szept. 8. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Én rendszeresen megvertem a fiúkat általános suliban
2021. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Én megvertem egyszer(2 éve) egy hülye másokat terrorizáló( engemet is

bántó gyereket). Majdnem télleg agyoncsaptam, csak 1 beírást kaptam érte, de nem érdekel, mert megérdemelte az a beteg állat, mert EMBERNEK, NEM MONDHATÓ az aki abból szerzi az örömét hogy másokat bánt!!!! 17/L

2021. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

#2:

IGEN! 😦

2021. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Ötödik osztályban megvertem egy srácot, miután két héten át egy barátnőmet csúfolta, aki emiatt mindig elsírta magát és alig akart bejárni suliba. Szóbeli szidást kaptam érte, de nem bántam, megérte.
2021. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#1

Miért tetted ezt? Kedvtelésből, vagy mert megérdemelték?

2021. szept. 8. 15:28
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos kevés a verekedős lány.
2021. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
Én próbáltam többször is, de nem jött össze. Kétszer is akkora pofont kaptam, hogy helyben összeestem. Akiknek lányként sikerül megverni egy fiút, ott vagy hagyja magát a fiú vagy nagy probléma van (gyenge lányos fiú, és erős férfias lány találkozása).
2021. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Egész általánosban meg tudtam verni a fiúkat. Mi van abban?
2021. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Én is megtudtam. Mondjuk én hormonzavaros voltam, erősebb voltam még középiskolában is mint a legtöbb fiú. Normál körülmények között esélyem sem lett volna, ahogy a többi lány osztálytársamnak sem volt. Általában egy lány nem tud megverni egy fiút, ha az erőn van a hangsúly. De ugye nem csak azon van, mert kell ügyesség is, így ha egy fiú sosem akart verekedni, a lányt meg érdekelte a téma és kis ügyességre is szert tett, akkor simán eltud verni egy lány is egy fiút. De ez nem általános. A kérdésre érkező válaszok fals képet adnak a témáról, talán a lányok 10%-a mondhatja el magáról, hogy életében megvert egy fiút.
2021. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekkorban azért még nincsenek olyan hatalmas eltérések egy fiú és egy lány testfelépítése között, mint kamaszkortól kezdve. Olyankor még nem olyan nagy csoda szerintem, ha egy lány meg tud verni egy fiút.
2021. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!