Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az gáz dolog szerintetek, ha...

Az gáz dolog szerintetek, ha valaki kihasználja a lehetőséget, hogy 25 éves koráig nappali tagozaton tanulhasson?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egészen 25 éves koráig így jár iskolába, szakmára, hogy a nappalisokkal.

2021. szept. 12. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ez miért baj?
2021. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálunk voltak 30+-os nappalisok is. Dolgoztak előtte, szakmát szerettek volna váltani, és így meg tudták oldani. Illetve egyik ismerősöm 42 évesen vágott neki az orvosinak, tavaly végzett vele, az pedig csak nappalin van.
2021. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban tanulással tölti, az nem gáz. A gáz az, ha csúsztatgat, halasztgat, passzivál, mert inkább bulizik tanulás helyett.
2021. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csináltam, és? Mikor végeztem a sulival, utána mentem dolgozni.
2021. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen vele semmi gond. Én is majdnem a 25-t fogom tölteni, amikor végzek, pedig "csak" évvesztes vagyok és 5 éves gimibe jártam. Nekem van olyan ismerősöm, aki 2 egyetemi év után elment szakmát tanulni inkább, így ő is akörül végez majd.

A szakomon is sokan vannak 30+ -osak is, ők vagy újabb diplomát szereznek, vagy szakma után döntöttek így. Eddig (lekopogva) nagyon rendes egyetemistákkal találkoztam és senki nem csinált problémát más korából, a 30+ -osak közül is vannak olyanok, akik nagyon jól megtalálták velünk a hangot.

2021. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én elsősorban nem egyetemre gondoltam, hanem mondjuk okj-s nappalis szakmákra.

Vagy a véleményetek így is ugyan az?

2021. szept. 12. 11:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok.

Az én véleményem továbbra is áll, semennyire nem számít ez gáznak. Senki nem kéri számon, hogy miért vagy ott huszonx évesen, és nem is kell amiatt rosszul érezned magad/éreznie magát bárkinek is, hogy ő annyi idősen ül bent.

2021. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni sosem gáz!

Ha csak azért jár be hogy addig se kelljen dolgozni és nem is érdekli az egész, na az gáz!

2021. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert értelmes, hasznos dolgot ténykedik, meg amúgy LLL. van. Megj.: tegnap is volt már egy hasonló kérdés...
2021. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!