Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim azzal...

Az osztálytársaim azzal piszkálnak hogy úgy nézek ki mint Zámbó Jimmy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiú létemre hosszú hullámos hajam van és mindig bántanak ezzel.

2021. szept. 13. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ kik ezek. Ha amúgy jó indulatúak feléd, csak ez bekattant nekik, akkor sok lehetőséged van. Az is lehet, hogy egyesével beszélsz velük, hogy nem érzed jól amikor mondják. Mert neked tetszik a saját hajad, de jimmi meg gáz. Ezt hogy egyesével beszélni ez fobtos mert így jobban figyelnek rád mont csapatban.



Viszont ha ilyen genyák és rossz helyzetben vagy az osztálhban akibe amúgy is rúgnak az sokkal nehezebb. Ekkor szerintem az amit írtak, hogy magabisztosan álld a dolgot. Szaed le vagy szólj vissza. Meg igyekezz valakivel kialakítani az osztályból barátságot, ez is megerősít.

2021. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is viszont szivathatnád öket, hogy elénekelsz pár sort valamelyik röhejes dalból.
2021. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Jó hangosan kezdd énekelni: "Nézz le rám, Ó, Istenem..." 😆
2021. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy "Köszönöm a bókot, legalább híres vagyok". Ennyi.
2021. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem Elvis Presley-hez akartak hasonlítani, táblára készített gúnyrajzok formájában gimiben. Egy időben valamiért "tyúkocskának" csúfoltak általánosban, meg kotkodáltak mellé a hülyegyerekek...

Zwáncis-nak is becéztek, mert német órán rosszul ejtettem ki a zwancig-ot (húsz németül).

Egyszóval, ha akarnak, gyakorlatilag bármiért kicsúfolhatnak bárkit.


Szerintem első körben nevessél rajta, mert ha látják, hogy felhúzod magad, akkor csak mèg jobban rád szállnak.


Ha súlyosabb a helyzet, akkor már vissza kell szólni a bunkóknak.

Akár szólhatsz a tanároknak is, hogy piszkálnak, de sokra nem mész vele, úgy gondolom... Nem tudom, az iskolaőrök csinálnak-e valamit ilyenkor.


Ha menthetetlennek érzed a helyzetet, akkor viszont iskolát kell váltani. Nem érdemes erőltetni a beilleszkedést a rossz közösségbe, különösen akkor nem, ha már az egészséged rovására megy. Remélem tudtam segíteni.

2021. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor legyél hát Jimmy. Mi baj van azzal?
2021. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!