Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van egész nap sírhatnéko...

Miért van egész nap sírhatnékom az új suliban, és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Új sulim van szeptember óta, és szinte mindennap sírhatnékom van, ha eszembe jut az otthonom, a családom. Kolis vagyok, és a koliban nincs ez az érzés. De a suliban bármi családdal vagy ilyesmivel kapcsolatban megkönnyezem. Amúgy fiú vagyok.

2021. szept. 13. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült már új barátokat szerezned? Nem az a baj, hogy egyedül érzed magad? A koliban osztálytársaddal vagy együtt, vagy a szobatársad máshova jár?
2021. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A koliban az egyik szobatársam az osztálytársam. De igazad van, nagyon még nem ismerkedtem a többiekkel.
2021. szept. 14. 06:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez lehet az oka. Ide még nem köt semmi. Ha lesznek barátaid (és szinte biztos, hogy lesznek, csak egy kis idő kell), akkor velük jól telik majd az idő.

De ha december környékén még mindig ez az érzésed, nem sikerül beilleszkedni valami miatt, vagy egész egyszerűen túl nagy a honvágyad, akkor érdemes lehet váltani egy közelebbi iskolára.

2021. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!