Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan magyarázzam ki az...

Hogyan magyarázzam ki az osztályfőnökömnek, hogy azt mondtam egy osztálytársamnak hogy meg akarom verni. Szarkasztikusan mondtam de a kis csitri van olyan paraszt és elmondja az ofőmnek. A csajjal amugy sem szeretjük egymást?

Figyelt kérdés
Egyépként az ofőm engem szeret jobban.

2021. szept. 17. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Húhh kb olyan ez, mint mikor az ovódások a homokozóban összevesznek kié a dömper.

Aki elveszti a csatát rohan az ovónénihez, hogy jjjaj a pistike elvette amivel játszottam...jajjajajajajajajjjjj, most mi lesz.

Komoly gondjaid vannak kérdező, úgy látom.

2021. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Tagadd le. Nem igaz, hogy ennyi eszed sincs 🤦‍♀️
2021. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Mijé ütöl?
2021. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Ofő: "Tényleg az mondtad Juliskának, hogy meg fogod verni?"

Te: "Igen, de nem gondoltam komolyan, csak poénnak szántam. De belátom, rossz vicc volt, sajnálom"

2021. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha téged szeretnek jobban, el tudom képzelni milyen sötét lehet a másik...Agyrém. Azt mondani valakinek, hogy meg akarod verni nem szarkazmus, hanem nettó suttyóság. Nyóckeresek vagytok?
2021. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

Komoly gondok...

Ez az oldal meg lemegy ovódás szintre az ilyen kérdések miatt, amikor lélegezni sem tudtok az oldal nélkül.

2021. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
EgyéBként, te anyaszomorító...
2021. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!