Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most hogy hozzam ezt rendbe?

Most hogy hozzam ezt rendbe?

Figyelt kérdés
Új suliba kerültem. A második héten volt, hogy választani kellett egy sportot. Én atlétikát választottam. Hosszú hetem volt, s aznap pénteken 8 órám. Nagyon izgultam, mert azt mondta a tanár, leméri az időt, amit futok és az dönti el bevesznek e. Először bemelegítést kellett végezni. Azt mondta a tanár, hogy le kell menni plank-be és érintsem össze az ellentétes könyökömet a térdemmel. Véletlenül a csuklómat tettem a térdemhez és ezt említette is az edző. Ekkor nagyon megijedtem, és teljesen leblokkoltam. Azt mondta 3 másodpercet ad, hogy megtaláljam hol a könyököm, de nem tudtam gondolkodni a fáradtság és az ijedtség miatt. Végül megmutatta, és nagyon kínos volt. Most azt hiszi tiszta hülye vagyok. Hogy hozzam rendbe?

2021. szept. 18. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Olvasd fel neki amit fentebb leírtál. Meg fogja érteni.
2021. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudod melyik a csuklód és a könyököd?

B@zmeg, ez nagyon gáz! :DD

2021. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!