Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogyha pikkel rám...

Mit tegyek, hogyha pikkel rám az osztályfőnököm, mert nem akartam jelentkezni tizedikben egy versenyre?

Figyelt kérdés

Egész tanévben azt csinálta, hogy a jó jegyeimet beírta 50%-osra, a rosszakat meg 100%-os jegyként írta be, dd úgy, hogyha dolgozatjegy volt, ami 100%-ot ér, azt is 50%-osra írta, míg a többieknek 100%-osként írta be.

Folyton megaláz. Mindig engem szólít fel, és ha tudom, akkor is belezavar, megjegyzéseket tesz arra, ahogy mondom. Az se jó, hogyha bemagolom, az se jó, hogyha saját szavaimmal momdom el. Mivel a felesége az igazgató, így nem is szólhatok, de ha szólnék, akkor még szerintem rosszabbul is járnék.

Már rendesen gyomorgörccsel megyek iskolába.


2021. szept. 20. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
megszoksz vagy megszöksz.
2021. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!