Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem lehet hazahozni a...

Miért nem lehet hazahozni a gyakorlaton sütött sütiket??

Figyelt kérdés
Pék-cukrásznak tanulok. még nem volt olyan gyakorlati óra amin sütünk, de jövőhéten már lesz. Aztmondták amit ott sütünk meg lehet enni, de hazavinni nem lehet. És ez az amit nem értek. Miért? Majd megfogom kérdezni a tanárt hogy indokolják már meg hogy miért is nem lehet hazahozni pl megmutatni a családnak hogy ÉN mit sütöttem. Mert ha lefotózom az nem olyan. Mit gondoltok miért nem engedik? Mondjuk engem nem érdekel valahogy úgyis hazahozom nem fogom kidobni, csak az a gond hogy megnézik a táskánkat gyakszi végén

2021. okt. 3. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom a Panda-hapci miatt most.
2021. okt. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Fizesd ki
2021. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Én cukrászként végeztem még 2013ban, akkor sem hordtuk haza, a gyakszi végén megettük őket, akinek nem sikerült az adott terméke azt kidobtuk. Ami meg maradt azt meg betettük a hűtőbe és a tanárok megették. Fel sem merült bennünk, hogy haza hozzuk. :D

A szint vizsgán amit készítettünk és meg maradt azt haza hoztuk, illetve a szakmai vizsgán amit dekoráltunk tortát azt haza hoztuk.

2021. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
3-as,én 88-ban végeztem,akkor se lehetett semmit kihozni.Megértettük,nem hőbörögtúnk
2021. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
4-es Én nem tudtam, hogy nem lehet, mondom nálunk nem is volt ez felmerülő kérdés, senki nem is akarta haza vinni. Mondjuk az nekem sem tiszta, hogy ez miért akkora probléma. Soha nem hisztiztem volna ilyenen.
2021. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

4-es vagyok.Én sem értem,nyilván amit ott csinálsz az nem a tiéd.

Táskavizit,tök érthető,ha kiviszed elloptad.

Megcsinálod otthon, a család buksisimiz,ennyike

2021. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Én arra gondolok, hogy így meg lehet előzni egy csomó esetleges problémát. Pl, hazaviszi a gyerek, a buszon megrohad a 40 fokban valami, mamazilla meg nyargal be, hogy lejárt tejből csináltatták a gyerekkel tejberizst. Én legalábbis valami hasonló gondolatmenetet tudok elképzelni
2021. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem tiéd az alapanyag, nem te fizeted a műhely rezsiét, tiéd csak a munka "költsége", amit a tanításod fedez.


Ha egy cukrászüzemben dolgozol, sem viheted haza azt, amit napközben sütöttél.

2021. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

A beleidben hazaviheted, attól 10 centire a ridiklidben meg nem.

Miért?

Mert ők a hatalom, és erre élveznek, hogy kcsögök.

2021. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez szemetseg. Darabot kene mondani. Mittudomen, ket darabbal azt csinalsz, amit akarsz.

Almaszedesen voltam anno iskolaval. Ugyanez a duma. A tobbiek kiloszam ettek a mosatlan eretlen almat. En nem akartam befosni, de meg ket darabot se vihettem haza. Ez idiotizmus, amivel a potyazast, lopkodast akarjak kivedeni, de becsuletes ember meg pofaraesik.

2021. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!