Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a tanáraimmal?

Mit tegyek a tanáraimmal?

Figyelt kérdés

Van 2 tanárom (történelem és matematika) akik be vannak oltva és mindig hangoztatták hogy nem nézik jó szemmel azokat akik nincsenek.

Múlt héten azonban mindkettő lekezelően beszélt az oltatlanokról és engem, aki nem vagyok beoltva, lezoltak hogy miért nem oltattam be magam meg hogy miért megyek hozzájuk közel és elültettek az osztály egyik részébe.

És ez napi szintű lett sajnos. Én ezt maximálisan diszkrimináció a érzem és nagyon rosszul esik hogy emiatt megbélyegeznek és máshogy kezelnek. Semmi joguk ehhez. Folyton felhozzák a témát és szekálnak vele.

Mit tudnék tenni? Ti mit tennétek hasonló helyzetben?



2021. okt. 5. 21:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
83%

Kedves #10-es. Legyél szíves legalább az érvekre hozni ellenérvet, hogy miért nem értesz vele egyet!

Próbáld meg alátámasztani azt, mivel veszélyesztet egy nem oltott egy oltott embert!


Arra az időszakra is gondoljatok vissza mennyire felháborodott mindenki azon, hogy a "csak 18+ korosztályt veszélyeztet a vírus" után a média bejelentette, hogy jajj még is kell a 18 alattiakat is oltani kijelentésre! Most meg ennyire szó nélkül követni kell?

2021. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
80%

#11! Köszi, hogy leírtad helyettem, amit gondolok. Állítólag az oltatlanok agresszívek, akik nem hagyják békén az oltottakat. Ez a kérdés is tökéletesen mutatja, hogy mennyire fordítva van. De szerintem hagyd, reménytelenek.

Bakker, ennyire elborult az elmétek, oltottak? Pont lesz.rjuk, hogy ti mit csináltok, nektek ugyanúgy semmi közötök ahhoz, hogy más oltat-e! Adott egy kérdés, ahol a kérdező GYEREKET súlyos diszkrimináció éri az iskolában. Erre vár választ, rohadtul nem kérdezte, hogy oltasson-e, ti meg véletlenül se a kérdésre válaszoltok, hanem elhordjátok mindennek őt is, meg a szüleit is. Normálisak vagytok? Büszkék vagytok magatokra, hogy neki tudtok esni egy gyereknek? Ha nem tudtok válaszolni, akkor húzzatok a fr.ncba! Ez az oldal ugyanis nem erre való.

Kérdező, ne foglalkozz az idiótákkal. Senkinek nincs köze hozzá, hogy oltott vagy-e, ha sérelem ér emiatt, az igazgatóhoz fordulj. Ha nem történik változás, a fenntarthatóhoz.

2021. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
12%

Sajnos nem írtam azt, hogy az oltatlan az oltottat veszélyezteti.

Azt csinálnak amit akarnak.

Van aki a konteókban hisz, van aki az evolúcióban.

2021. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
20%

Senki nem írta, hogy veszélyeztetné az oltatlan az oltottat.

Csupán arról van szó, hogy a társadalom "immunizálása" érdekében érdemes lenne beadni.

Úgy beszéltek róla, mintha valami propaganda győzött volna meg minket, hogy beadassuk, pedig erre kész tudományos tények vannak, amiket közérthető módon a média is lehozott.

Olyan félelmekre is volt válasz, mint hogy ez egy kísérleti gyógyszer stb.

2021. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%
#14! Azt nem érted, hogy tök mindegy, hogy téged mi győzött meg. Senkit nem érdekel. A kérdezőt és/vagy a szüleit meg nem. A kérdésére válaszolj, ha tudsz, ha meg nem, akkor hagyd békén.
2021. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen tanárt ki kell rúgni a gcibe...
2021. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

6

Nem oltatom be magam. Sem most se később.


7

Nem. Én győztem meg őket hogy ez egy marhaság. Nézd csak meg, mi folyik világ szinten. Manipulálás.


8

XD


9.

Köszönöm a választ. ☺️Egyet értek.


10

Én nem félek összeesküvés elméletektől, azokban nem hiszek. De az oltásban sem.

2021. okt. 6. 12:53
 18/34 A kérdező kommentje:

15

Köszönöm, így van.

2021. okt. 6. 12:55
 19/34 anonim ***** válasza:
22%

#17 olatlanként mondom hogy ha ennyire bátran tágult orcimpákkal neki tudsz menni a világnak, akkor itt az ideje hogy ezt a tanáraid felé is kiterjeszd! ;)


Én egyébként leszarnám és örülnék hogy emiatt kevesebbet hívnak ki felelni.

2021. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

19

Nsm megyek én neki a világnak. Csak nem megyek a tömeggel, van saját véleményem. Ennyi.

2021. okt. 6. 16:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!