Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinálnál, ha tanár ki...

Mit csinálnál, ha tanár ki szeretné dobni telefonodat ablakon mert elővetted telefonodat órán?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 10:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%

10


Még ha a legrosszabb tanuló, és a magatartása is csapnivaló, akkor se veheti el, és rongálhatja meg a telefonját!

2021. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

#11:

Akkor sem szabad elővenni az órán és nyomkodni!

2021. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12


Tanára válogatja, van ahol lehet, nálunk is így volt, sőt ha hívást vártam és szóltam óra előtt akkor simán kimehettem a teremből telefonálni :)

De volt olyan tanár aki megkért minket hogy rakjuk ki az első padra egy asztalra, vagy halkítsuk le, ha ennek ellenére megszólalt akkor szaktanárit adott.


A tanárok többsége pedig le se xarta, nem az ő érdeke hogy tanuljak, ha csendbe volt a gyerek akkor őt nem érdekelte.

2021. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
25%

13


Ez 10 éve volt, még az elterjedt okostelefon-mobilinternet korszak előtt.

2021. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Úgyis csak blöfföl, szóval semmit. Vagyis de, máskor nem nyomogatnám órán.
2021. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem engedném hogy elvegye, utána panaszt tennék az igazgatónál.

Az nincs részletezve hogy mit ért a kérdező az alatt hogy: "elővette".

Ez akár lehet egy pillanat amíg megnézi az időt, vagy akár hangosan csöröghet stb.

2021. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
29%

#16

Ha a házirendben az van, hogy nem veheti elő, akkor nem veheti elő, ilyen egyszerű. Időt pl. egy karórán is meg lehet nézni.

2021. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 BeefEater ***** válasza:
48%
Megvárnám hátha kidobja. Aztán feljelenteném rongálásért.
2021. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak fenyegetőzés, meg nem rongálhatja, de megkérhet, hogy tedd az asztalára.

Amúgy meg rohadtul zavaró, ha a másik oldalon vagy. Nem vagyok pedagógus, de tartottam már előadást és baromira zavaró, hogy a hallgatóság egy része a mobilját nyomkodja. Semmi olyan fontos nem történik 45 perc alatt, hogy ne lehessen letenni azt a nyomorult telefont.

A tanár és a diák is muszájból van az iskolában, ha a diák nem tanul nem csak az ő baja, mert ha szar a teljesítményük a tanárokon verik le. Elég gáz, az, hogy kb mindenkinek a kezébe van nőve a telefon, a kölykök is órán vagy a snap-et tolják vagy messengert vagy ki tudja mit, ahelyett, hogy figyelnének és ez a tanárokat jogosan zavarja.

Egy kollégám mesélte, hogy a lánya most kezdte a középiskolát, ott minden tanár beszedi kikapcsolva a mobilokat és elöl vannak az ő asztalán. Szünetben mindenki elveheti a sajátját és nyomkodhatja . Órát se kell nézni rajta, mert minden teremben van falióra.

2021. okt. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Előzékenyen kinyitnám az ablakot, de odasúgnám neki, hogy neki ez tízszer annyiba fog kerülni, ha majd a bíró számlázza ki neki.
2021. okt. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!