Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kezdődik a koronahiszti újra...

Kezdődik a koronahiszti újra az egyetemen, örültök?

Figyelt kérdés
NEM orvosi egyetem, nincs is nálunk semmilyen egészségügyi képzés. Ez egy nagyrészt informatikus/gazdasági/kommunikációs egyetem. Hétfőtől maszkban lehet csak az egyetem épületeiben lenni és tartani kell a 1,5 méteres távolságot. Beteg embert be kell jelenteni a portán és ki kell toloncolni az épületből, ha betegen merészelne bejönni. Hát elkezdődött... Örültök?

2021. okt. 8. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, örülök
Nem örülök
Nem vagyok egyetemista, semleges
72 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Ahova én járok ott még nincs ilyesmi, leszarják azt is ha valaki totál betegen beül órára
2021. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Eddig nálunk is leszarták, nagyon durva influenzajárvány volt nálunk, volt olyan nap amikor mindenki betegen fuldokolt a termekben. Első napok óta betegek az emberek és nem akar elmúlni, mert most másodjára betegek azok, akik szeptember elején voltak betegek és ping-pongba fertőzik a diákok egymást, most bevetették a maszkot.
2021. okt. 8. 16:36
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk ezen a héten kezdődött a maszkhordás. Nem nagy áldozat azért, hogy élőben maradjunk. Nyilván nem örülök neki, jó lenne, ha nem lenne covid egyáltalán.

Nagyon nem örülnék az online-nak, és ezt úgy mondom, hogy dolgozom egyetem mellett és nehéznek mondott szakon vagyok.

2021. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk az egyetemen még nem, de a munkahelyemre 37,5 fokos testhő felett nem mehetsz be, meg akkor sem, ha köhögsz, folyik az orrod stb. Én ennek örülök, beteg ember ne terjessze a bacikat.
2021. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Ennek hogy lehet örülni? Ezt a hülye kérdést. Igen, mindenki arra vágyik, hogy maszkban üljön bent x óràt.
2021. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Azt adom, hogy lázasan, krákogva ne lehessen bemenni fertőzni. Függetlenül attól, hogy covid vagy nem.
2021. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
A maszkhordásnak semmi értelme, főleg azért, mert más helyen, boltokban, tömegközlekedésen nem kell, amint kilépsz az épületből, veszed is le és anélkül beszélgetsz. Így fertőzhetsz vagy kaphatod el a vírust, attól függetlenül is, hogy az órán maszkban ülünk. Annak viszont igen, örülök, hogy lázasan nem engednek be senkit, és nem kell olyan mellett ülnöm, akinek taknya-nyála összefolyik, és nem fertőz el. Legyen szó akár covidról, vagy influenzáról.
2021. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk első hét óta maszkhordás van, az egyetemen és a kollégiumban is… remélem már nem tart így sokáig.
2021. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem örülök. Most vagyok elsőéves, otthon ültem 2 évet. Nem akarom hogy ez megismétlődjön.

Nálunk már az első héten is kötelező volt a maszk.

2021. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Melyik Egyetemre jársz?
2021. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!