Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 15 éve nem látott, brutál...

15 éve nem látott, brutál meghízott osztálytársnőt nem megismerni az utcán gáz?

Figyelt kérdés

Szóval szembejött egy brutál kövér /értsd: kb 165cm, 165kg/ nő az utcán. Valahogy felvillant, hogy valami miatt ismerős, de fogalmam nincs ki. Az arcvonásai emlékeztettek valakire, de hát akire emlékeztem egykori osztálytársra, meg a hölgy között van vagy egy mázsa különbség. Aztán Facebookon rákeresve megtaláltam, valóban ő az, de tényleg plusz 100 kiló van rajta, az átlagos alkatú lányból lett egy brutálisan elhízott molett nő.


Szerintetek megsértődött? Ha összefutnánk érettségi találkozón, nyilván ciki lenne mondani, hogy bocs, csak kicsit másképp emlékeztem rád, vagy meg sem ismertelek.



2021. okt. 12. 00:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem láttalak, bocsi, biztos el voltam gondolkodva.

Attól, hogy olyan, amilyen, még nem kell bunkónak lenni. A fenti a legegyszerűbb, anélkül, hogy mélyebben bele kelljen menned a témába.

2021. okt. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Azért óvatosan nehogy rád üljön mérgében.
2021. okt. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%

ő köszönt neked?

nem? akkor kit érdekel

2021. okt. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
Az a gáz, ha valaki zsírdisznó. Engem egyáltalán nem érdekelne, hogy megsértődik-e, ha nem ismerem meg. Nézzen ki emberien és akkor felismerem.
2021. okt. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

#4:

Te valszeg valami anorexiás nádszál lehetsz, akit le kell szögelni a padlóhoz az ablak mellett, mert különben kiviszi a huzat.

2021. okt. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki legyeskedett körülöttem anno, azán szétcsúszott de nagyon már huszonévesen, köszöntem neki de ő rám se nézett, most vagy szégyellte vagy nemtudom.
2021. okt. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
4es, Norbika, felgyógyultál már a Strokeból?:-D
2021. okt. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
Lehet ő se ismert meg téged. Amúgy kit érdekel? Hátha magába néz és lead 100 kg-t.
2021. okt. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

#5,7

Most mi bajotok van? Talán ti is elhízottak vagytok? Tudom, tudom.. mond meg az igazat és betörik a fejed.


Kérdező: ha ő se köszönt, akkor nem olyan vészes a helyzet. De egyébként finoman is meg lehet mondani: "Szia, annyira megváltoztál, bocsi, hogy nem ismertelek meg ennyi év után."


Egyébként pedig, aki ennyire eligénytelenedik, az viselje is a következményeit, ha valaki emiatt nem ismeri meg.


Hazánk az egyik legelhízottabb Európában, és nyilván nem azért, mert mindenki hormonproblémás vagy beteg lenne.

2021. okt. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
9es, nem nem vagyok elhízott, de egy másik embert zsírdisznónak titulálni hatalmas parasztság
2021. okt. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!