Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket bántalmazott az...

Titeket bántalmazott az iskolában cigány csaj?

Figyelt kérdés
Miért? Hogyan? Megvert, leköpött? Izmos volt az átlaghoz képest? Mikor történt, hányadikosok voltatok? Fiúk vagytok, vagy lányok? Ha csak szkander volt, vagy játékos birkózás, arra is kíváncsi vagyok

2021. okt. 25. 16:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Pasi vagy, vagy csaj?
2021. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Engem oviban. Minketten kislányok voltunk, mindig kötekedett. Utáltam is. Nyilván nem azért mert cigány, akkor még azt se tudtam mi az.
2021. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem, mert lecsaptam folyosón.

Amikor meg kint bandával akartak jönni, akkor meg random idegenek a suliból, magasabb évfolyamokból csapták le őket helyettem!


Szerintem mázlim volt, vagy már hirhedt banda volt, akiknél csak az alkalmat várták, hogy szétverhessék őket.


Futottak mint a nyúl, közbe a táskát szétrúgták a hátukon, mindent elszórtak közbe.

2021. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Fiu vagyok. Engem óvodában egy cigány lány bántalmazott. Mindig rá ütött a fejem tetejére. Aztán anyám leállította
2021. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem, de egy osztálytársnőnket igen.

és szerintem kb. mindenkinek van ilyen sztorija...

2021. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
97%
Első második osztályban egy lány, én is az vagyok. Mindig belémkötött, volt, hogy a nagyobb tesóit is rámuszította. Elgáncsolt, húzta a hajam, belémrúgott, mindig volt valami. Elköltöztünk olyan helyre ahol nem laktak ciganyok,egy sem!
2021. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egész alsó tagozatban. Sosem kívántam senkinek semmi rosszat, nem voltam kárörvendő, de nem sokszor esett még le akkora kő a szívemről felnőttként sem, mint akkor, mikor megtudtam, hogy megbukott. Onnantól nyugi volt.

Egyébként egy dagadt tehén kis szarkeverő qrva volt. Csak mivel apuka mindig támogatta pénzzel az iskolát (nem a szegény kategóriából valók voltak), ezért érdekes módon ő soha se lett számonkérve semmiért, mindig mindenért én voltam a hibás, ha szólni mertem.

2021. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem volt ilyen, az a néhány cigány srác normális volt az évfolyamról.

Valamikor 3.-4. környékén volt egy nagydarab felsős, aki a lefagyott udvaron szerette kirúgni a kisebbek lábát, nekem is megvolt..

5.-es rúgott tökön szándékos labdával, mikor 4.-es voltam.

Felsőben buktatott fel idősebb a lépcső előtt, megúsztam lilulással a talpamon meg zúzódásokkal a bokámban.

Illetve valamikor felsőben valamelyik gyökér a tesióra alatt az öltözőben összehajtogatta a szemüvegem.

2021. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Oviban és suliban is volt, sőt középsuliban és gimiben is, több cigány osztálytársam is. Lány és fiú is. Egyikük sem volt rendbontó vagy agresszív. Tulajdonképpen aranyosak voltak, sőt, viccesek. Mindegyikükre jellemző volt, hogy szerettek beszélni,eléggé cserfesek voltak és vidámak, de az nem baj.
2021. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Óvodában és általánosban is voltak cigány osztálytársak, rendetlenek, neveletlenel, lopósok és kötekedők voltak. És kipécéztek maguknak, mondjuk ők visszabukott fiúk voltak
2021. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!