Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudto_k olyan sulis sztorit,...

Tudto_k olyan sulis sztorit, ahol egy lány megvert egy fiút?

Figyelt kérdés
Mi volt a kiváltó ok? Mennyire verte el? Hány évesek voltak? Sportolt valamit a lány?

2021. nov. 1. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Láttam ilyet általánosban, de csak azért történhetett meg, mert a fiú nem volt képes lányra kezet emelni. Pedig megérdemelte volna.
2021. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Én megvertem egy fiú osztálytársam. Végzősök voltunk, lebetegedtem, ő meg akart látogatni (nem is voltunk jóban előtte kb), aztán mikor már jobban lettem, mondtam neki, hogy jó legyen, legalább kimegyek kicsit levegőzni végre. Aztán átjött, tök normális volt magához képest, dumálgattunk, hogy miről maradtam le meg minden és elköszöntünk minden nélkül.


Aztán mikor visszamentem a suliba, azt hallottam vissza, hogy azt terjeszti, hogy hogy baszott meg. Na, több sem kellett, kihívtam mindenki elé, hogy miért is terjeszted ezt a hülyeséget? Miért találsz ki rólam ilyeneket? Kicsi a fszod vagy mi van? És akkor mondta, hogy jól van na, bocs és ment volna el, de visszarángattam a kapucnijánál fogva és kapott egy jó nagy pofont. Jobban nem mertem bántani, mert nem ért annyit, hogy magyarázkodjak miatta.


Nem lett semmi következménye, mert az összes tanár engem tartott a kis pedáns kislánynak, aki osztályelső volt, ennek a gyereknek meg azt sem hitték el, amit kérdezett, szóval jókat röhöghettem magamban, ahogy próbálja bizonygatni, hogy én vagyok a szemét. Szerencsére nem próbálta túl kitartóan. 🥰


Akkoriban nem sportoltam semmit a kocogáson kívül, de nem az erő volt a lényeg, hanem hogy megalázzam mások előtt és tisztára mossam magam.

2021. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%

Ezzel a prosztó alpári stílusoddal mint "osztályelső".

Szép mese.

2021. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

3

Attól, hogy nem vagyok cukimuki, mikor valaki egy utálatos féreg velem és attól, hogy tiniként nem tudtam megfelelően kezelni egy konfliktust, még lehet jó az agyam.


Verekedni már nem szoktam, de azóta sem hagyom magam az idiótáknak és kiállok magamért. Szerencsére már nem olyan közegben mozgok, ahol ilyen emberek megfordulnak, lévén ez a sztori 7 évvel ezelőtti és amíg egyetemre jártam, emberünk eltűnt a süllyesztőben.


Ha annyira kételkedsz és nem csak vergődni akarsz, írj rám nyugodtan. Ha szar vagy matekból, vállalok korrepetálást. 😘

2021. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
5-7 ig viszonylag gyakran jártam be fatornyos kisfalum iskolájába a lányom miatt. Pár norvég cserediák kinézte magának ,ő pedig úgy reagált ahogy tanítottuk.
2021. nov. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Karatetársam mesélte, h valamiiskolai esti bulin voltak külsősök és kettő eléggé bunkón rámozdult.

Long stori short h kapott egy olyan gyomrost az egyik, mintha ágyúval lőtték volna gyomron.

Egyből elmentek a buliról.

2021. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Én általánosban vertem meg egy fiút. Akkor vizilabdáztam ezért elég erős voltam. Nagyon szerettem már akkor is olvasni és a Harry Potter 5.kötetét mindig vittem magammal mert hát na olvastam és ezzel piszkált egy srác akit aztán könyvvel jól meg vettem mert elegem lett belőle. Utána 8.ig ha bármikor elő vettem egy könyvet a fiúk nagy része menekült tőlem.
2021. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Srác a csaj előtt ült, folyton hátrafordult és piszkálta, csaj mondta neki, ha mégegyszer hátrafordulsz, fejbeverlek...

Mikor legközelebb hátrafordult, a klumpájával fejbecsapta, olyan szinten felszakadt a feje, hogx mentő vitte el, összevarták jópár öltéssel... ez akkora sztori lett, hogy a 20éves osztálytalálkozón is az elsők közt volt.

2021. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
4# Látom kiraktak az oldalról, de én kajak igényelném a korrepetálást. Ha esetleg másik profilról látod a kérdést xD
2021. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Ez már kb a 10. ilyen jellegű kérdésed, ez valami fétis ?
2021. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!