Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez bunkóság volt tőlük?

Ez bunkóság volt tőlük?

Figyelt kérdés

Van egy csoportunk messengeren 2 osztálytársammal akikkel úgy fogjuk rá jóban vagyok, de annyira nem jó barátaim..csak együtt lógunk..

Elkértem tőlük egy kurzus kódot,ami nekem nincs meg, nem vagyok benne és online feladatot kaptunk aminek ma este van a határideje, és mondtam hogy küldjék már el a kurzus linkjét, nem szeretnék egyest kapni. Erre leláttamoznak. 🙄Mondom 'hahó?' ekkor meg megkérdezik hogy 'mi?' és leírtam újra hogy mit akarok..😐🙃

Ekkor mondták hogy hát ők ezt nem tudják írjak rá a tanárra. (Rá is írtam de az se írt vissza, még meg se nézte)

Egyébként végül sikerült megoldanom, megcsináltam a feladatot, egyedül megoldottam a kurzus belépést, de szerintetek ez bunkóság volt ettől a 2 osztálytársamtól? Vagy én gondolom túl megint?🤔



2021. nov. 2. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát írhatták volna, hogy bocs, de ebben nem tudunk segíteni...
2021. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hanna S ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Szerintem elég bunkók voltak, de lehet, hogy csak épp nem tudtak válaszolni neked.
2021. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha tényleg nem tudták akkor bunkóság volt. Ha tudják akkor igazán leírhatták volna.
2021. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Figyelmetlenség inkább, mivel nem érdekled őket egyáltalán. Ahogy mondod nem vagytok barátok, csak lógtok néha együtt - annyira se voltak képesek hogy a "hahó" után elolvassák az eggyel előtti üzenetet.


Legalább innentől tudod hogy hogyan álltok egymáshoz, te se gondolj semmi komolyat abba mikor együtt vagytok.

2021. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!