Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy hagyjam abba a nevetést?x...

Hogy hagyjam abba a nevetést?xDdd Röhögőgörcsöt kaptam mert osztálytársam megbotlott egy kavicsba és úgy elesett a lépcsőn hogy a szemüvege is elrepültxDD🤣🤣

Figyelt kérdés
Nem lett semmi baja , ő is nevetett saját magán

2021. nov. 10. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát nőj fel, mondjuk úgy?
2021. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom azt várod hogy elhiggyük, hogy ezt a kérdést is full röhögve írtad ki. Ja, nem.
2021. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

En is van mikor nevetek az ilyen helyzeteken.

Pl mikor beleontotte a kolat a billentyuzetbe a kollegam!

2021. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Kellemetlen a röhögőgörcs, főleg, amikor hirtelen eszedbe jut a szituáció. Igyekezz elterelni a gondolataid. Holnapra elmúlik magától (ha szerencséd van).
2021. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Esett már le nekem is hasonló képpen.

Csak bennem az volt, hogy nem tört-e el, szóval nem találtam nevetségesnek a dolgot.

2021. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
59%

A padtársamnak van elég erős szemcsije, és neki pont így tört el nemrég. Ketté repedt az egyik lencse benne, úgy hordta több hétig.

Fiú létére majdnem sírt, szóval nem volt annyira vicces számára ez.

2021. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hatos, a Z generáció tagja vagy, maradj már ezzel a "fiú létére" szöveggel...
2021. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!