Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem undorító hogy a gimi...

Nem undorító hogy a gimi előtt a 14-15 évesek cigiznek és a fejembe fújják? 🚬

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Mindenkinek egy bizonyos kor felett a maga döntése, és dolga, hogy dohányzik. Szeretem hogy az emberek ennyire imádják mások életét elni meg belekotnyeleskedni
2021. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
De nagyon. Én ismertem 11 éves dohányost is, bár akkoriban még kb bárkinek kiadták a boltokban, nem volt nemzeti dohánybolt. Azóta már kicsit komolyabban veszik, engem rendszeresen betalálnak a dohánybolt előtt a fiatalok, de sose veszek nekik, ahogy magamnak se, soha nem jártam dohányboltban amióta léteznek.
2021. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Mi van?

Élőben szólni sem mersz nekik?

Itt meg előadod magad.

2021. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Felnőttektől is undorító, ha a buszmegállóban cigiznek, és felszálláskor a buszba fújják.
2021. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Az a ciki hogy szólni se mersz
2021. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

#1:

Addig a maga dolga, amíg úgy csinálja, hogy másnak ne kelljen belélegeznie. Ugyanis ezzel passzív dohányossá teszi a környezetében lévő embereket. Nem véletlenül van boltokban, vonatokon stb betiltva.

2021. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem ideális, de majd kinovik. Mikor legyen egy kis nyomorék az ember, ha nem 14-15 évesen?
2021. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Az a te dolgod, hogy számodra mi undorító, ha a fejedbe fújás alatt arra gondolsz, hogy te állsz a megállóban én meg 15 méterrel arrébb, akkor megnyugtatlak nem leszel rákos meg rokkant tőle. Szólni gondolom nem mernél, bár hozzáteszem nincs is miért szólnod, ha nem olyan módon dohányoznak ami szabályszegés lenne, de még ha az is, akkor is a jóérzésű ember önbíráskodásnak venné, a legtöbb ilyen nagy szabálykövető legfeljebb a Kovács Panna 9.B-s tanulónak mer szólni, mikor az Armandóék füstölögnek a megállóban, akiknek nyitva a bicska a zsebükben, akkor nagyokat hallgatnak.
2021. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bírom, hogy látatlanba egyesek tényként kezelik, hogy nem merek szólni. De igen, szóltam is. Persze, mindenkinek saját dolga, hogy mit csinál, ameddig nem fújja a másik ember arcába a füstöt, úgy, hogy majdnem megfulladok, mert annyira büdös.
2021. nov. 16. 18:05
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
6os nehogy már ennyire kicseszett szarul essen neki hogy el kell sétálnia egy éppen dohányzó ember mellett. Alapvetően is rengeteg füstöt szívsz be. Ha begyújtasz pl otthon az is füstöt generál. Ennyi erővel holnaptol senki ne gyújtson be otthon mert a kedves kerdező egy pipogya aki hisztériát csap egy kis füst miatt ami ha felé is száll ha talán egy százalékát szívja tüdőre. Legyen ez a legnagyobb problémád
2021. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!