Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem visszataszító...

Csak szerintem visszataszító hogyha állandóan káromkodnak a fiúk?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször kapok el beszélgetésfoszlányokat iskolai folyosón, utcán, stb. és eléggé elkeserít, hogy szinte minden tizenéves srác minden második mondatában legalább 3 g*ci, b***dmeg vagy k**va van. Velem lenne a gond?

17L



2021. nov. 26. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez már tényleg baj, de most már lányok is szoktak káromkodni egyre gyakrabban.
2021. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Sokan úgy gondolják, hogy csak az a visszataszító, hogy most már a lányok is állandóan káromkodnak. Viszont, lányként mondom, hogy szerintem tök mindegy, hogy fiú vagy lányról van szó, mindenhogy visszataszító. De szerintem nem velünk van a gond, hanem avval, akinek mindegyik második szava valamilyen káromkodás. Nagyon kiábrándító.
2021. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem veled van a gond. Bárki száján kijön néha ez-az de vannak olyan társadalmi rétegek vagy csoportok ahol ez jellemzőbb: így beszélt othol anyu apu és nekik ez a "normális".


Egyetemen jelentősen ritkábban hallok trágár szavakat mint gimiben pl.

2021. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg nem veled van a gond. Egyszerűen kiábrándító és (vissza)taszító, amikor valaki ilyen szinten káromkodik, és természetesnek veszi, hogy szinte minden második szava trágár. Lehet, hogy ezért most jönnek a pirosak, de szerintem van benne egyfajta igénytelenség is.

Egyetemen szerencsére én se hallok annyi káromkodást, mint előtte gimiben és általánosban (pedig aztán mindegyik válogatott osztály volt..). Ellenben buszra várva nagyon meg tudok azon rökönyödni, hogy a hozzám képest fele annyi idős gyerek szájából mik záporoznak..

2021. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos a lányok is ugyanolyan csúnyán beszélnek. Már amelyik csúnyán beszél. Aztán, hogy melyik nemből beszélnek többen csúnyán, azt nem tudom. De nem jó.
2021. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy 1-1 csúnya szó kiszalad az ember száján, belefér, de az nekem is zavarja a fülem, amikor felszállok a buszra és a közelemben ülő 12 éves forma gyerek minden második szava az, hogy g*ci.
2021. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
87%

Lány vagyok és én is szoktam káromkodni. A társaságommal naggyából egy szinten használjuk a csúny szavakat így engem nem zavar.

Korábban amikor viszont még nem nagyon káromkodtam és nem is terveztem rászokni akkor igenis szóltam a társaságomban lévőknek ha olyan volt ami már sok. Itt a cifrább dolgokra gondolok amiket aztán már tényleg nem akartam hallani hogy aztán én is átvegyem őket.

Szerintem ez mindenkinél változó, döntsd el te hogy neked mi a még elfogadható és ha a zavar egy a tásoságodban lévő személy szóhasználata akkor szólj neki hogy ez neked már sok.

Az meg hogy mit hallasz az utcán az legyen a legkevesebb, ne foglalkozz vele mert úgysem tudsz ellene mit tenni.

Bár szerintem elég sokunkat zavarnak a hangos káromkodások az utákon, köztereken stb.. szóval nem vagy egyedül a véleményeddel.

2021. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
nem veled van a gond, nekik ez a "menő", szerintem sem az, de ezzel nem tudsz mit csinálni.
2021. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Férfi ember mit csináljon?
2021. dec. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

Mindenhol káromkodnak, szokd meg.

Legalább valamivel levezetik a feszültséget.

2021. dec. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!