Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányok! Történt már veletek...

Lányok! Történt már veletek olyan, hogy a suliban egy idősebb, vagy fiatalabb fiú zaklatott?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Pontosan mit csinált? Hogyan reagáltatok? Leállítottátok?

2021. nov. 30. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola 2. osztályában (!) egy c-típusú osztálytársam kattant rám. Mindig ha elment mellettem, vagy a fenekreme rácsapott vagy alám nyúlt.. volt amikor majdnem lesmárolt. Többször leordítottam, de csak röhögött, ment ez tovább. Egyik nap végül kiapanaszkodtam magam otthon. Másnap reggel apukám ragaszkodott hozzá, hogy ő visz suliba és mutassam csak meg neki azt a gyereket. Apumról tudni kell hogy majd 2 méter magas, edzett férfi, van egy megjelenése.. Mikor odaértünk, kihívta a srácot az osztályteremből, én meg maradtam bent. Nem tudom milyen beszélgetés zajlott le köztük, de a gyerek mikor visszajött már nem vigyorászott és többet a közelembe nem jött.
2021. nov. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja az lemaradt, akkor lehettem 8 vagy 9 éves.

21/L

2021. nov. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 Jáj :/


Erről beugrott az én osztálytársam is - 3. osztályosok voltunk, de hozzánk került 2 olyan c-vitamin is, akik amúgy 8. osztályosok lettek volna (csak folyton megbuktak)


Matekórán is csak úgy pislogtak, hogy mi van... szánalmas.


Engem békén hagyott a csávó, de az egyik osztálytársamat piszkálta (szerencsére tényleg csak piszkálta vele, nem zaklatta fizikailag, nm gondolta komolyan) csak annyiról tudok, hogy egy széken prezentálta hogy mit csinálna vele. Utólag elég hülyén nézett ki, de akkor eléggé eltöltött minket az undor és a harag.


Aztán buktak tovább, hamar megszabadultunk tőlük.

2021. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egész felső tagozatban szekált néhány srác az eggyel fölöttünk lévő osztályból. Beszóltak, kiröhögtek. Egyszer elém dobta egyik a táskáját, hogy elessek, de átugrottam. Semmit nem tudtam rá reagálni sajnos, megpróbáltam elkerülni őket, de nem mindig sikerült. Szerencsére 8.-os koromban ugye már nem voltak ott.
2021. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kattant osztálytársam általánosban, kirúgták, akkor még lehetett ilyet.
2021. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!