Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most napközibe kellett volna...

Most napközibe kellett volna mennem suliba viszont beszéltek a szüleim az igazgatóval és küldött egy papírt amin az áll hogy elkérhetnek (minden nap tehát nem kell járnom napközibe) de ők felelősséget vállalnak. Miért vállalnak a szüleim felősséget?

Figyelt kérdés
Pl azért ha a sulin kívül elüt egy autó vagy ilyenek?
2021. dec. 6. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
16 éves korod előtt nem regiszrálhatsz ide.
2021. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy 16 éves kor alatt vagyok?
2021. dec. 6. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert 8. osztályos kötelező a napközi, utána nem kell kikérő.
2021. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha 8.-asan vagyok 16 éves? pls valaki válaszoljon
2021. dec. 6. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért vállalnak felelősséget, mert napközi alatt a tanárok felelnek érted és figyelnek arra hogy megcsináld a házikat. Ha te nrm vagy ott, az őket nem zavarja, csak kell egy papír amivel igazolni is tudják hogy nem voltál napköziben, így elkerülhetik az esetleges kellemetlenségeket. Magyarul így "mossák kezeiket", azt ne kérdezd hogy mitől, mindentől...
2021. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

"És ha 8.-asan vagyok 16 éves"

Az nem jó.

2021. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!