Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy fiú, akivel egy...

Van egy fiú, akivel egy iskolába járunk és szimpatikusnak tűnik, ezért beszélni szeretnék vele, de a kommunikációs készségeim nagyon gyengék. Hogy szólíthatnám meg?

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Te is fiú vagy?
2021. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem.
2021. dec. 17. 09:49
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Akkor könnyű dolgod lenne pedig. Kerülj elébe és majd Ő megszólít.
2021. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 szerintem ez nem így működik.
2021. dec. 17. 11:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Meny oda hozzá és hívd el vala hóvá Pl. Parkba, kávézó éttereme moziba. Valahogy így..

-Szia!El jössz velem X-idő pont kor valahova.

Majd ott próbáld neki elmondani mit érzel iránta. Valahogy így..

-Tudom nem vagyok az a jó csaj meg minden.. Hatás szünet... De oly sokat érzek irántad.

Valahogy így de ha nem tetszik amit írtam próbáld átfogalmazni. Sok sikert! ^_^

2021. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok belé szerelmes és nem is tetszik. Csak szimplán szimpatikus (Instagramja alapján hasonló is az érdeklődésünk) és ezért meg szeretném ismerni.
2021. dec. 17. 16:16
 7/14 anonim ***** válasza:

Ó akor bocsi. Mond meg neki hogy nem e lehetnének barátok.

-Szia X név vagyok lehettünk barátok?

^_^

2021. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Milyen idősek vagytok?
2021. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én 16 éves vagyok (nemsokára 17), ő pedig 18.
2021. dec. 18. 10:49
 10/14 anonim ***** válasza:

A közös érdeklődési körötökkel kapcsolatban kezdj el vele beszélgetni. Mondd neki, hogy elébed került, hogy ugyanaz az érdelődési kőre, mint neked. Keress egy izgalmas motívumot ezzel kapcsolatban, és kérd a véleményét, beszélj a meglátásaidról, ezzel kapcsolatos könyvekről, stb.

Úgy beszélgess vele, mint bárki mással tennéd, akit már ismersz.


Számtalanszor járok nekem fontos könyvbemutatókra, kiállításmegnyitókra, ahol klf., számomra ismeretlen emberek is megfordulnak.

Ott az adott téma. Teljesen idegen emberekkel, akár órákat el lehet beszélgetni, ismerkedni.


“Látom, téged is izgat ez a téma. Engem is. Sok anyagom van már. Szeretnék még többet tudni, foglalkozni vele. Te hol tartasz? Milyen újdonságokra találtál?”

Stb., stb.

2021. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!