Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kell a Krétába beleírni...

Hogyan kell a Krétába beleírni a számlaszámot?

Figyelt kérdés
Aztmondta nekem meg egy osztálytársamnak az oszifő, hogy sürgősen írjuk be a bankszámlaszámunkat az E-Krétába mert különben nem kapunk ösztöndíjat. Az az osztálytársam benne sincs a facebookos csoportba, sehogy se tudjuk elérni, én meg nem tudom hogy kell megcsinálni. Valaki el tudná nekem magyarázni? Nagyon fontos lenne. Köszönöm.

2022. jan. 11. 17:00
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Ha telefonon belépsz az alkalmazásba, és felül (nekem) a bal sarokba van egy kis fej ikon, amire ha rámész beadja a fiókodat. Itt tudod módosítani az adataidat, ha a három kis pontra mész. A bankszámla adataidat ott tudod bevinni.


Remélem tudtam segíteni! :)

2022. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy, megtaláltam! :)
2022. jan. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!