Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért jó nekik ez?

Miért jó nekik ez?

Figyelt kérdés

Középiskola, néhány nemnormális osztálytársam azzal szórakozik, hogy másokat összegyűrt alufólia golyóval dobálnak.

Nagyon idegesítő, az egyik egy pofont is kapott.

Nem kellemes, amikor rajtad csattan. Egyébként 17-18 éves emberekről van szó.

Mi ebben a jó?


2022. jan. 18. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Mint az óvodások... Nálunk általános 6. osztályban csinálták ezt, de cserébe megtéptük őket;) Amúgy azért csinálják, mert hülyék, ne hagyjátok magatokat.
2022. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik roma osztálytársamat annyira nem merik
2022. jan. 18. 20:56
 3/6 A kérdező kommentje:
pedig jó iskolába járok
2022. jan. 18. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok 17-18 eves srac olyan szinten van kb mint egy 14 eves lany.. nekik ez vicces 🤷‍♂️
2022. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Válogatott gimis osztályba jártam, és túlzás nélkül szinte végig ez ment nálunk is. Nekik ez vicces, vagy épp így akarják megnyerni a másik figyelmét.

Ez a sikerszéria úgy ért nálunk véget, hogy az egyik tanárunk feje teteje felett röppent el egy galacsin egyszer. Ő meg úgy oldotta meg a helyzetet, hogy a galacsint felszedette annak dobójával, majd maga a tanár röptetett egy beírást a Krétába az illetőnek. Egy szigorú tanárról van szó, szóval utána még kapott a srác egy kiselőadást erről, pár erősebb beszólással megtűzdelve. (ezt kicsit erősnek éreztem, de sajnos csak ez hatott)

2022. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez.. És akkor én vagyok a fura meg én nem tudok beilleszkedni mert nem akarom ezt vagy más hülyeségeket csinálni..
2022. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!