Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem tisztel sok ember?

Miért nem tisztel sok ember?

Figyelt kérdés

Általánosban se, most középben sokkal többen kedvelnek, de az osztálytársaim nem annyira. Általánosban a kisebbek is szekáltak sokszor meg kötözködtek. Most néhány osztálytársam kóstolgat.

Pedig én senkinek se ártok szándékosan, csak visszaszólok, ha kell vagy megvédem magam. Amúgy én csendes, visszahúzódó, kedves vagyok mindenkivel, aki megérdemli és mégis.

Lehetséges a kedvesség miatt van/volt ez?


2022. jan. 18. 21:10
 1/10 A kérdező kommentje:

De általánosban is jóban voltam sok gyerekkel.

Ja meg azt kifelejtettem, hogy mindig túlsúlyos voltam

2022. jan. 18. 21:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért nincs sok barátod mert ilyen visszahúzódó kedves vagy. Amúgy én is kicsit ilyen vagyok. Olyan barátokat kéne keresned akik hozzád hasonlóak
2022. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sok barátom sincs, bár nem a mennyiség a fontos, hanem a minőség :D
2022. jan. 18. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert nemvagy alfa tipus. Mindenhol jelen van hierarchia
2022. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor én melyik vagyok, béta?
2022. jan. 18. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Hat altalaba a macso rosszfiuk vannak elen. Utannuk az atlagos sracok akiknek jo a dumajuk, viccesek. Utanna a jo tanulok akik lega egymassal elvannak. Aztan meg a visszahuzodo csendes emberek.
2022. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
A legtöbb bántalmazott mindig ezzel védekezik hogy nem az ő hibája, ő semmi rosszat nem tesz, közben 10-ből 9 gyereknek egyszerűen csak észre kéne vennie hogy miért szekálják és ezen változtatnia.
2022. jan. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


De akkor se mások szekálása a megoldás

2022. jan. 19. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel nekik úgyis találnak valamit. Egyébként nem kell másoknak megfelelned, csak magadnak. Ne törődj velük és könnyebb lesz az élet.
2022. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8, pedig egy csomó ember van hogy felnőttként érti hogy miért szekálták.


Ahelyett hogy itt rinyálsz, inkább kapd össze magad, találd ki hogy miért bánthatnak és tegyél ellene.

2022. jan. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!