Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az a fiú ül mellettem a...

Az a fiú ül mellettem a suliban, aki bejön, nagyon szorongok emiatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valamiért mindig stresszelek a közelében, és ma mellém ültette a tanár, annyira rossz, nem akarok bemenni sem holnap:(

2022. jan. 24. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Tedd össze a két kezed és imádkozz, hogy ez legyen az életdben a legnagyobb stresszforrás és ne tudd meg milyen az, amikor ténleg stresszelned kell.
2022. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Például beszélgethetnél vele, mivel tudod, padtársak vagytok. Végre szólhatnál hozzá bármit, semmi furcsaság nem lenne benne (mondjuk amúgy se, de mindegy) és azt is látnád hogy ő is csak ember, tele hülyeséggel és hibával.
2022. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szembe a félelmeddel!
2022. jan. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, könnyű ezt mondani, de örülj neki.

Mit meg nem adhattam volna, ha a crushom mellé ültetnek anno gimiben, de hát nem egy suliba jártunk, úgyhogy nehéz lett volna.

2022. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez édes, és ismerős. Én felnőttként voltam először igazán szerelmes, és egy műszakba tettek az illetővel, mindig mindent elejtettem, ami a kezemben volt
2022. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, ez tök jó!!! Dumáljatok ;)
2022. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez nagyon jó lehetőség. Beszélgessetek!
2022. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!