Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Távoktatásra térnek át az...

Távoktatásra térnek át az általános iskola felsőtagozatú osztályai és a középiskolák Lengyelországban? Na ugye hogy "soha többet távoktatás" mondták a lengyelek is? Mert mondták

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 26. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Költözz oda akkor, ne itt verd a rohadt nyálad
2022. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már miért költöznék épp oda. költözzön a halál. elég a szomszédba osztrákokhoz menni ott is távokt van.
2022. jan. 26. 08:15
 3/9 A kérdező kommentje:
és ugye a Csútiánusnak is fel van adva a lecke...
2022. jan. 26. 08:17
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Bezzeg az alapítványi iskolába be kell járni...
2022. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Én sajnállak kérdező és a hasonló embertársaidat is.
2022. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, ne is gondolj rá, rajtad már a jelenléti oktatás sem segít.
2022. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Na, elmész a tudod hova a kis hisztiddel..kénen neked egy jó atyai pofon, hogy észhez térj.
2022. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem be kellene zárni.

Téli szünet után, pár hülye osztálytársam betegen jött be suliba.

Egy hét múlva én is meg metegedtem. Több, mint 2 hete vagyok itthon, mert nem tudok meggyógyulni.

2022. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%

Istenem ennyi unatkozó élettelen embert aki meg sem indokolja a válaszát csak direkt nem-et mond csak azért IS!

Szerintem pedig lesz! Lengyelországban is bezártak ma 0 NULLA!! Korlátozás mellett!

Az iskolák már kamu online heteket csinálnak hogy otthon tudjanak maradni annyi a fertőzött!!Az EMMI is bevallotta 1 hét alatt megváltoztatta a véleményét!

A szülőknek így is otthon kell maradni, csak így meg le is marad a gyerek mert nincsen online oktatás se csak haza küldik!

A kórházban ápoltak száma is növekedik!

Mindegy mit mond a kormány nem egyszer mondtak ezt és az ellenkezőjét csináltak!

2022. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!