Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak? Lehet hgy...

Mit csinaljak? Lehet hgy kapok egy igazgatói figyelmeztetot

Figyelt kérdés

Ma rajzoltam oszt társam fuzetebe viccből a barátnőmmel. Ő megmutatta az osztályfőnöki nőnek o pedig tovabb adta az igazgató helyettesnek. Az egész pedig ugy tortent hgy angol órán rajzoltam bele szivecskeket (viccből) es szivarvanyt. Azon kívül amit nem kellett volna bele irtam hgy b*zi.

Kettoszor mondta el hgy fejezzük be az egyiket nevetve a masikat komolyan es utána befejeztük. Amugy a buz*t azert írtuk bele mert azt mondta hgy:,,mar csak azt kene bele irni hogy b*zi haha,,

előre is koszonom.



2022. febr. 7. 17:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%
Feküdj le vele.
2022. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

1# Kivel?

Osztályfőnöki(!) nővel,

a füzet tulajdonosával,

a barátnővel vagy

az igazgatóval?

2022. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, te egy ritka nagy tapló vagy, remélem, tényleg megkapod az igazgatóit.


Mit csinálj?! Szakadj le másokról, húzd meg magad, és tanulj. A helyesírásod csapnivaló, és fogadni merek, hogy másban se remekelsz, ezért mások piszkálásában keresel sikerélményt. Gyenge jellemre vall.


Neked miért jó, hogy másnak rossz?!

2022. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
Kérj bocsánatot és igérd meg, hogy nem csinálsz ilyet többé. Ha meg így is kapsz igazgatóit, rá se ránts igazából... Senki nem fogja látni szüleiden kívül. (Egyetem sem látja, felvételin sem számít, munkahely meg főleg nem látja...).
2022. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
18 év alattinak a füzetébe nem is rajzolhatnál szivárványt:D
2022. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
én... nem tudom miért lepődtem meg ezen. de ez borzalmas amit műveltél azt remélem tudod. Remélem megtanulod a leckét ha kapod a figyelmeztetőt. Általában nem szoktam a kérdezőket szidni de ez átlép egy bizonyos határt hogy nem elég hogy belefirkáltál más füzetébe, viccesnek gondolod, még ki is írod ezt ide hogy "most mit csinálj". Hát mit kell ilyenkor csinálni? Vállalni a felelősséget! Ehhez nem kell túl nagy IQ :/
2022. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
59%

Mi ebben a borzalmas?

Ilyenèrt csak nem adnak igazgatói intőt.

2022. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#1 Koszonom nagyon Jo ötleteid vannak.😂

#2 mindegyikkel😙

#3 Nem gondoltam bele amikor ezt csinaltam jogos természetesen megbántam.

#4 Te segítettél a legtöbbet köszönöm.🙏

#5 khm…

#6 Jogos tudom csak pánikoltam.

#7 Kedves tőled nagyon! Reménykedek.

2022. febr. 7. 18:43
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hazudós is a kérdező. Nekem privátban írta, hogy ő aztán helyesírási versenyt nyert, stb. Hát persze... Meg tündér is bizonyára. :D
2022. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Hát ilyenért igazgatóit adni szerintem hülyeség. Úgy gondolom, hogy általános iskoláról van szó, mi már akkor is csináltunk 1000x nagyobb hülyeségeket, de mindig megúsztuk valahogy.
2022. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!