Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veletek volt hasonló vicces...

Veletek volt hasonló vicces helyzet?

Figyelt kérdés
Az osztályomból két fiú kergette egymást a folyosón. Aki menekült, beszaladt a fiú WC-be, a másik utána. Az első bezárta magát az egyik fülkébe. A másik a mellette lévő fülkébe bement, ráált a WC-re, hogy felülről átnézzen, és megijessze. A WC műanyag fedele nem bírta, és beszakadt alatta.

2022. febr. 13. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Régen voltam már másodikos, nem emlékszem.🤷‍♂️

Egyébként csak 16 év felett lehet regisztrálni az oldalra...

2022. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszek ilyen nagy ciki dolgokra.
2022. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok másodikos. 14 éves volt ez a 2 osztálytársam. :)
2022. febr. 13. 14:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyan volt, hogy sulibuli alatt a kilencedikesek lerúgták a piszoárt, az kevesbé volt mulatságos, a diri őrjöngött másnap.
2022. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:)
2022. febr. 16. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Visszanyalt a fagyi, na. :DDD Haha.


Nekünk olyan volt, hogy az igazgatóval volt óránk. Előtte szünetben a fiúk szintén kergették egymást, és mondanom sem, hogy a legnagyobb cserepes virág titokzatos módon felborult, és rengeteg föld került a padlóra. Persze próbálták javítani a helyzetet. Az igazgató aztán ott jött el, de nem vette észre, hogy a srácok lázasan próbálják visszatuszakolni a földet a cserépbe....

2022. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez jó!!!😂
2022. ápr. 4. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen le akart fröcskölni vizzel egyik munkatársam de nem sikerült neki, amikor ő ment wc-re én mostam kezet, a wc meg a mosdó között volt egy ajtó be volt csukva, úgy tettem mintha a kijárati ajtón kimentem volna, becsaptam az ajtót, a munkatársam jött ki a wc-ből, én ott álltam a mosdónál két kezem tele vízzel

Kicsit megijedt a srác, de nem fröcsköltem le :D

2022. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2022. ápr. 5. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!