Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Forgalmi vizsga után oktatónak...

Forgalmi vizsga után oktatónak milyen ajándékot érdemes adni? Ti ha vettetek, mit?

Figyelt kérdés

Amit tudom, hogy szeret, azt már megvettem, de ezek apróbb dolgok, úgyhogy nem érzem kevésnek.

Nagyon áldozatos és minőségi munkát végzett, tehát szeretném valami igazán hasznossal/alkalomhoz illővel megajándékozni. Mi lehet ilyenkor a jó választás, milyen irányban gondolkozzak?

Férfiről van szó (alkohol nem opció)



2022. febr. 16. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit vettél eddig? Szerintem nem kell nagyban gondolkozni.
2022. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 üveg bort adtam. Akiről tudom, hogy adtak valamit, azok mind hasonló italt adtak. Ha az nem opció, és már apróságokat amúgy is vettél, akkor ne vigyél semmi mást azokon kívül. Nem az ajándék összegén van a lényeg. Hidd el, amennyibe most kerül a vezetés, abból az oktatók bőven megélnek (sőt, sokkal jobban, mint 3-4 évvel ezelőtt). Szóval itt csak a gesztus a lényeg, az meg apróságoknál is ugyanúgy megvan.
2022. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Én annak a büdös parasztnak nem vettem semmit...
2022. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Látom mas is olyan oktatót fogott ki,akivel orom volt vezetni :)

Az enyém egy 120 kilós állat volt aki zséda cd-t hallgatott egész úton.

2022. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Én semmit nem vettem neki, nem kevés óradíjat fizettem, nem ingyen oktatott, hogy még ajándékot is vegyek neki, ez a munkája, amiért ráadásul fizettem is.
2022. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legnagyobb ajándék az volt neki, hogy nem csapkodtam az aszfalthoz. De hát azzal is én jártam volna rosszul szóval inkább hagytam a köcsögöt.
2022. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Rendes oktatóm volt, de nem adtam neki semmit se én se más. Egy valag pénzt hagytunk nála, nehogymár még ajándék... A sikeres vizsga az én érdemem is volt.
2022. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég ajándék volt neki, hogy megszabadult tőlem. :)

Tök béna voltam, kétszer annyi ideig tartott, mire le tudtam vizsgázni, mint az átlagnak, és közben szétbarmoltam a tanulókocsi váltóját is.

Szerintem a 2. forgalmi vizsgám előtt (az elsőn megbuktam) direkt megkérte a vizsgáztatót, hogy engedjen át, mert belémőszül. :)

Viszont, ha jól rémlik, végül kapott egy üveg bort. Lehet, hogy még az órák alatt kellett volna odaadni neki, hogy néha meghúzza a butykost, és könnyebben viselje a szerencsétlenkedéseimet.

Bármilyen meglepő ezek után, azóta 22 éve vezetek baleset nélkül.

2022. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Minden 2 óra vezetés 2 naponta veszekedésbe torkollott. Elviselhetetlen személyisége volt az oktatómnak. Régen együtt dolgozott édesapámmal tök jófej volt, aztán elgurult a gyógyszere. Alapból idegesen jött az órákra, elszídta nekem a jövő hetet is. Egyszer volt, hogy rámkiabált, hogy parkoljak már le, mire várok. (láttam, hogy jön egy biciklis, őt vártam) Mivel rámkiabált beparkoltam a biciklis előtt. Észrevette a biciklist, majd elkezdett üvöltözni, hogyha én bármikor is jogsit kapok, embereket fogok ölni. Akkor persze elpityeredtem, mert már én is rohadt ideges voltam, erre próbált átkarolni, hogy jajj jólvan na. Mellkason vágtam, ráüvöltöttem, hogy majd hívjon, ha tud normális emberhez méltóan viselkedni. Másnap bocsánatot kért, de igazán semmi sem változott. A vizsga után odaböfögte, hogy ügyes voltam, annyit mondtam, hogy kössz te köcsög és otthagytam, nemhogy még ajándék...
2022. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Örült, hogy túlélte, ezért nem kellett külön ajándék.
2022. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!