Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak hogy ne tunjek...

Mit csinaljak hogy ne tunjek maganyosnak?

Figyelt kérdés

iskolaban nem nagyon vannak barataim,egész nap a osztályterembe kell lenni kb, van 2 "ellensegem" is... es hat gondoljatok bele milyen boldogok lennének ha én csak úgy magányosan és szomorúan ülnek ott egyedül mindenkitől távol.

Na mindegy, nyilván nem csak ezért kérdezem. Ti mit szoktatok csinalni? ://



2022. febr. 20. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy és milyen nemű? Családod nem tud segíteni abban, hogy kezeld a helyzetet valahogyan? Iskolapszichológus?


Nagyon megértelek, én is "elszeparálódtam" az iskolai közösségekben. (Sajnos még 29-31 évesen is, de nem hagytam, hogy kikezdjenek velem.) Viszont az egy másik időszak volt 2003. és 2005. között.


Az volt a különbség az én helyzetemben, hogy én próbáltam nem "ellenség"-ként kezelni őket és sikerült is. Nem kis erőfeszítés kellett hozzá. Szintén két személyről van szó.


Utóbb visszahallottam egy másik hölgy osztálytársamtól, hogy érettségi írásakor annyira kegyetlenek voltak egy harmadik - általam szintén kellemetlennek tartott hölggyel - hogy sírva könyörgött és pénzt ajánlott fel annak a két illetőnek azért, hogy átmehessen a vizsgán. Durva helyzet... akkor már kétgyerekes fiatal anyukáról írok.

2022. febr. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
🖤 Menj át másik iskolába.
2022. febr. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 grafno ***** válasza:
45%
Játszok telefonon. Olvasok. Zenét hallgatok. Filmet nézek.
2022. febr. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen koncentrálj a tanulásra és gondolj arra, hogy a jövődet építed, a két ellenséggel pedig ne foglalkozz és azzal se, hogy "most mit gondolnak rólad hogy egyedül ülsz, biztos boldogok", "mit mondhatnak rólad".
2022. febr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

utolsó, bocsi, félre nyomtam, hasznosra akartam nyomni :D

2022. febr. 20. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem szarja le, hogy ki mit gondol rólad? Hogyha magányos vagy, akkor tűnj magányosnak. MIért is kéne máshogyan kinézned a fejedből, hogyha vagy amilyen vagy? Ne legyél képmutató, mert azok mutatnak mást magukról annál, amilyenek valójában. Vállad fel a magányt, ennyi. Fess, zenélj, rajzolj, táncolj, olvass, pihenj, tanulj filmezz, főzz, egyél igyál és lásd meg a szépet ott, ahol a töbiek nem és akkor nem fogod magad magányosnak érezni még akkor sem, hogyha egyedül vagy. Alkoss valamit és majd csak lesznek megértő társaid.
2022. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!