Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztályfőnököm megfenyegetett,...

Osztályfőnököm megfenyegetett, megalázott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amit rólam tudni kell:

17 éves fiú vagyok, 11.-es, depresszióval szociális fóbiával küzdök, pszichológushoz járok, pszichiáterhez is fogok, éppen márciusra van időpontom. (Nem régóta járok pszichológushoz)

Nincs egy barátom sem, magányos vagyok. Otthon elég nehéz nekem, családi hátterem 0. Pszichológusom teljesen megérty normális segítséggel lát el. Van egy szociális segítőm is, aki szintén segít.


Mint ahogy írtam, depresszióval élek együtt(van diagnosztizálva), ez néha olyan erős, hogy nem tudok iskolába járni, és a legegyszerűbb módja az, hogy otthon maradok pár napra, és játszok egy olyan játékkal ahol tudok beszélgetni a netes haverjaimmal, mint ahogy mondtam barátaim nincsenek. Voltak osztályból állbarátok, akik kinevettek, csomoszor magamra hagytak, így azokkal nem beszélek.

Múlt héten hiányoztam, nem szóltam az osztályfőnöknek. Mikor jöttem első nap megalázott. Magához hívott, ugyanis sokat hiányoztam, kérdezte miért hiányzom, miért nem szóltam neki, ezt elmagyarázni nehéz volt főleg hogy támadó hangnemben tette. Azokkal az "állbarátokkal" rám íratott, és nem válaszoltam és abba is matatni kezdett, hogy miért nem írok nekik vissza és hogy én mekkora egy szemét vagyok. Azt nem értem hogy másokra szokott írni mivan, rám sose. Aztán adott emiatt egy osztályfőnökit (nem értettem miért), utána megfenyegetett, hogy beszélni fog az igazgatóval, hogy kifog rugatni engem, mert nem szívesen lát ebben az osztályban. Azután meg elmondtam neki miért nem voltam már sírva fakadva, azután meg kiforgatta a szavaim hogy én lesz*rom a tanárokat stb (nem tudom miből szűrte le)

Segítőtől megtudtam, hogy az osztályfőnököm többször is szólt (családsegítő vagy gyámügy rendelte ki, védelembe vagyok véve) neki, hogy én nem érdemlek segítséget, ne segítsenek.


Van egy gyerek az osztályból aki az ofő kiskedvence, érdekes az rengetegszer bántott engemet, többször csúfolt, amiről tud az ő, csak lesz*rta, és nem írtam neki vissza az mekkora probléma volt...


Az osztályfőnökömnek volt eddig is durvább dolgai. 9.-ben megütött, idén volt hogy elkellett neki küldeni egy forgalmazást, én is elküldtem de beírta az egyest mert nem tudta megnyitni, képben is elküldtem érdekes azt sem tudta megnyitni. Éppen úgy letontotta a jegyem hogy 3-as legyek félévkor. Többször megalázott, többször ordibált velem.

Érdekes lehet skizofrén, mert máskor meg segíteni próbál. Többször úgy kiakad ha valaki nem csinál házit hogy csapkod és orbidál. Az osztály szereti őt, mert másokkal nagyrészbe normális.


Iskolával nincs bajom, jó fejek a tanárok, igazgatóval is jóba vagyok igazából.


Nem tudom mit tegyek, úgy érzem lépni kéne valamit. Holnap megyek pszichológushoz, kíváncsi vagyok mit mond erre. Én teljesen tanácstalan vagyok. Legszívesebben legközelebb úgy visszaszólnék neki, de lehet én húznám rövidebbet. Megérdemelné a bosszút.



2022. febr. 20. 10:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Tudsz évet halasztani? Megszabadulnál az ofőtől de maradnál a suliban. Segítőddel beszélj erről.

Ha most segítségre is szorulsz én azt érzem az írásodból, hogy erős vagy. Menni fog, ki fogsz jönni ebből, és gondolj bele, előtted lesz az egész világ, élhetsz szabadon, boldogan. Ügyes legyél.

2022. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Majd holnap, a pszichológus érdemben tud az esetedben segíteni, ő valamennyire ismer. Ne szólj vissza, az biztos, hogy nem a megoldás felé vezető út.
2022. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Ne lógj.. Gondolom az nem tetszene ha anyádék nem adnának enni mert jajj depisek így inkább felmondanak és otthon neteznek.
2022. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
Megütött téged a tanár?? De ilyet nem tehet. Hát, én olyat rá vertem volna a helyedben kis barátom, hogy össze szarta volna magát az köcsög tanár, hogy rohadjon meg. Tudom milyen érzés, mikor célkeresztben van az ember, de ne hagyd magad, én azt tanácsolom. Harcolj.
2022. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

Szóval te lógtál pár napig a suliból, mert olyan kedved volt. És nem is először. Még arra sem vetted a fáradságot, hogy orvosi igazolást szerezz, most maikor a Covid miatt utánad is dobják. Amikor a tanárod kerestetett, nem válaszoltál. Amikor négyszemközt próbált beszélni veled, megint csak bunkó voltál vele. Ezek után kaptál osztályfőnöki figyelmeztetést. Amit rohadtul meg is érdemeltél.

Itt nem a tanár a köcsög, hanem te. Munkahelyről úgy rúgnának ki az első ilyen miatt, hogy a lábad nem éri a földet.

2022. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

#4:

Attól hogy te megragadtál az őskorban, attól még nem mindenki ilyen a világon. Szóval inkább hagyd békén a kérdezőt, és menj valami indulatkezelő terápiára. Idegbajos gyerek.

2022. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
De, a tanár a köcsög és kész.
2022. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#4 ??????? Miről beszélsz?

Van orvosi igazolásom. Nem lógtam, nem volt erőm elmenni, és le vannak igazolva. Nem vagyok köteles szólni neki. Szavaimat szándékosan kifordította.

Nem voltam bunkó, mindig megpróbáltam normálisan kifejezni magam. Nekem itthon se könnyű. Amúgy egy két nap hiányzásokról van szó míg erőt merítek hogy tudjam folytatni.

Azert adott ofőt, mert nem válaszoltam azoknak az osztálytarsaimnak, mert így nem lehet közösségben viselkedni. Kicsit vicces.


Amúgy a normális válaszokat köszönöm. Én mindig megadtam a tiszteletet az osztályfőnökömnek, ezt elvárom tőle is. Nem azt kérem, hogy ne szóljon semmit, de így ilyen formában nem.

2022. febr. 20. 11:05
 9/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat előző az írásom az ötösnek ment.
2022. febr. 20. 11:05
 10/22 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem hogy kb 4-es tanuló vagyok szóval a tanulmányi eredményemmel sincs nagy baj.
2022. febr. 20. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!