Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek annyira az igazgatóitól?

Figyelt kérdés
Tehát holnap reggel be kell mennem az igazgatóiba, mert van/volt olyan barátnőm, akivel baráti hülyéskedésként csapkodtuk egymás fenekét és úgymond fogdpstuk egymást de egyikőnkben sem volt emiatt sértődés csak jót nevettünk rajta. Viszont mostanában azt mondta, hogy hagyjab abba és én ezt tiszteletben tartottam és abba is hagytam. Màsnap (miután mondta hogy hagyjam abba) elment panaszkodni az igazgatónak hogy én ezeket csináltam és holnapra behívatott magához. Multhéten történt ez az egész csak nem volt bent az osztályfőnököm ezért hétfőre hívtak be.Nagyon félek, hogy mi lesz mert ez lesz a második hogy behívnak(az első az egy félre értés volt). Annyira rettegek ettől hogy egész hétvégén nem tudtam aludni és enni se. Szinte semmihez sincs kedvem és a mosolygás is nehezemre esik. Valami tipp arra, hogy, hogy tudnék megnyugodni?

#igazgató #Be kell mennem
2022. febr. 20. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Csapj rá az igazgatónak is ;)
2022. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ne menj be, mar ugyis elfelejtette, meg van 1000 dolga
2022. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben lesz*rnám.

Más kategória,de a fiamnak jött olyan igazgatói, hogy "óraközi szünetben X.Y-al (lány) csókolózott, közben az illető fenekét fogdosta, melyet tanári felszólításra sem hagyott abba, ezért megrovom!Tisztelt Szülő pedig keressen meg fogadóórámon!" (Z.Y. igazgató)

Én erre azt írtam vissza neki:

"Jó, és? Most történt valami? Igazgató úr lesz szíves ilyen marhaságokkal nem zaklatni!"

2022. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az hogy nem megyek be sajnos nem opció az osztályfőnökömmel kell bemennem és ő mindenre emlékszik.


Vannak felsőbb éves barátaim és ők azt mondták hogy nem kell félnem, nem lesz semmi de valahogy úgy érzen sajnos lesz. Azt mondták többen is panaszkodtak annak a lánynak az osztályából akivel ezek történtek de ott kezdődik a probléma hogy osszesen ismerek 4 embert abból az osztályból és egyikőjükkel sem csináltam semmit.

2022. febr. 20. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmondod mi volt.

Ennyi.


Amúgy sehol se fog látszódni, hogy igazgatóit kaptál.


Ez nem rendőrségi ügy.

2022. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!