Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vonzódom a tanáromhoz. Mihez...

Vonzódom a tanáromhoz. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok, idén érettségizek. Két éve már, hogy vonzalmat érzek a tanárom iránt. Ő nem tudja, mivel egyáltalán nem adom jelét, amúgy is visszahúzódó, csendes alkat vagyok, úgy tűnik számára is szürke egér vagyok. Egyébként egy amolyan laza tanárról van szó, 37 éves. Mindig el kap a gondolat, hogy lehetne köztünk valami (mármint ha végzek a sulival). Hozzáteszem nem szerelemről, hanem inkább szexuális vonzalomról van szó. Nem merem vele közölni, tartok a visszautasítástól. Szóval nem tudom, hogy mihez kezdjek, eléggé el vagyok kenődve. Volt már valaki ilyen helyzetben?

19/L



2022. febr. 23. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Persze, nagyon-nagyon sok lány volt már ilyen helyzetben. Végzel, nem látod többé, elfelejted.
2022. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Mondd meg neki hogy bejössz neki. Férfiak könnyen kaphatók, főleg ilyen fiatalra mint te
2022. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Megéri neked, hogy kirúgják és egy életre eltiltsák a pályától?

Korral jár az ilyen erős vágy, kavarognak a hormonok! Légyszi legyél okos és ne tedd tönkre az életét!

2022. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3

Dőljön rád a Hold!


#4

Egyrészt, ha egy tanár lefekszik a diákjával és emiatt kirúgják, akkor nem a diák tette tönkre az életét, hanem a tanár b@szta el a saját életét.

Másrészt, ha a diák már nem diák, akkor szabad a pálya.

2022. febr. 23. 18:22
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Ne alkudozzál mucika, te leszel a hibás és a r.anc akárhogy is takaródzol! :D Nem ő kelleti magát neked, hanem fordítva! Ha nem vagy a diákja az nyilván másabb helyzet, de nekem akkor se leszel jobb semmivel! :D
2022. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Ballagj el, aztán mint a nyulak! XD
2022. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

5: tehát te gond nélkül elcsábítanád, és tönkretennéd az életét... Majd közölnéd, hogy ő a hibás, saját maga tehet róla hogy kirúgták...


Hát kislány, tudod, sok pofáraesés fog még érni, ha nem is ugyanezt, de hasonlót veled is megtehetnek.... aztán mehetsz arcplasztikáztatni...

2022. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6

Most szerinted tényleg érdekel a véleményed? :D

2022. febr. 23. 18:43
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem érdekel mások véleménye, minek tetted fel a kérdést?
2022. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De könyörgöm, ha végzek a sulival és nem vagyok már diák, akkor miért rúgnák ki? xd
2022. febr. 23. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!