Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos volt e a lányok reakciój...

Jogos volt e a lányok reakciója és igazuk volt, vagy csak túlreagálták?

Figyelt kérdés
Még gimnáziumban a lányok az osztályunkban állandóan azon hisztiztek és panaszkodtak, hogy tesiórán a fiúk állandóan együtt és/vagy másik osztályból a fiúkkal játszottak. floorball, foci, kosár, miközben a lányok többet dolgoztak, több tantervi feladatot, gyakorlatot kellett csinálniuk, és amikor játékra került náluk a sor, akkor egymást marták, egymással veszekedtek, kiálltak, bementek átöltözni. A tanár nekik azt mondta hogy a fiúk azért játszhatnak szinte minden órán ,mert normálisan teszik ezt, alázattal és akarattal, nekik meg azért kell dolgozni mert vagy alibiznek vagy veszekednek. Erre az volt a válaszuk, hogy ez nem fair és ez diszkrimináció. Szerintem túlreagálták és semmi igazság nem volt abban amit mondtak

2022. márc. 10. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha akkor is csak marakodtak, amikor játszhattak volna, akkor tényleg nem sok értelme lett volna, hogy többet játsszanak.
2022. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A fiúk mi alapján kapnak jegyet, ha nem teljesítik a tantervi feladatokat? Engem is zavarna, ha az osztály fele puszira kapna jegyet.
2022. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Na nálunk is ez volt a helyzet, úgy kezdődött minden óra, hogy "a fiúk kimehetnek focizni, a lányokkal meg aerobikozni fogunk". Simán átminősítettem magam fiúvá. Érettségi évében egyszer megkérdezte a tesitanár, hogy én tényleg abba az osztályba járok-e.
2022. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Abban van igazság, hogy nagyon sok helyen van úgy, hogy a fiúk focizhatnak, a lányoknak csinálni kell a kötelező feladatokat vagy futni a köröket a pálya körül és ez nem fair. Nálunk szerencsére nem ez volt, az óra első felében mindenkinek ugyanazt kellett csinálni, a maradékban meg lehetett választani a foci, a röplabda és a floorball között. Lányok is normálisan játszottak, nem volt vele gond.

A ti esetetkben viszont jogos, hogy ha nem csinálnak semmit és többször is előfordult már, akkor kénytelen a tanár rendes órát tartani nekik, hiszen mégiscsak tesióra, nem azért van, hogy ők üldögéljenek.

2022. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a kötelező tantervi feladatokat mi is megcsináltuk. mindegyikre jutott 1 max két óra a többin játék. Ők is megkapták 9.ben a lehetőséget, hogy játszanak, nem éltek vele, veszekedtek, alibiztek, kiálltak. Utána ne hisztizzenek szerintem. Mi se azért játszottunk hogy bemenjünk az öltözőbe, hanem mert komolyan vettük és jobban de legalább annyira elfáradtunk mint egy rendes órán. Szóval még ha nem is volt fair, teljesen megérdemelt volt
2022. márc. 11. 08:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Mért nem mennek át focizni a lányok a fiúkhoz? :D
2022. márc. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mert nem tudtak és csak a helyet foglalták


amúgy viccen kívül azért mert nem akartak játszani

2022. márc. 16. 08:09
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
De azért mert ők nem akarnak játszani, nem játszhatnak a fiúk sem? :D
2022. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor kéretőzzenek el, és akkor nem kell játszaniuk meg gyakorolniuk sem, csináljanak amit szeretnének.
2022. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!