Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek azért hogy egyen...

Mit tegyek azért hogy egyen rangú félként bánjanak velem az o.társaim?

Figyelt kérdés

Én segítek nem viszonozzák ha én kérek meg valakit hogy segítsen nem igazán segítenek, állandóan csúfolnak. Ha vissza csúfolom őket az a baj ha nem védem meg magamat akkor meg mondják, hogy miaz? Nem véded meg magad?

Viszek valami cukrot vagy akármit megkínálom őket akkor nem fogadják el soha tőlem, mástól elfogadják, de nekem már rögtön mondják hogy van nálam

ez az ,de te nem fogsz kapni belőle. Mindenért kiröhögnek ,de ha én merek nevetni rögtön kuss, és ne nevess-mondják.


pedig amugy nem vagyok vissza huzódó tipus, jókedű, segítőkész, belevaló lány vagyok. De ők nem értékelnek pedig soha egy rossz szavam nem volt hozzájuk, házit is mindig elküldtem ha kérték.



2022. ápr. 25. 17:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Az zavar a legjobban ha én mondanám el valami élményemet vagy akármit rögtön lekussoltatnak ha a kussoltatás után tovább beszélek akkor addig kussoltatnak mármint addig modják erősen, hangosan hogy kuss mig majdnem el sírom magam, de ez nem történik meg mert ilyenkor mielőtt elsírnám magam kimegyek a teremből. Én nem mondhatom nekik hogy kuss mert akkor azzal jönnek hogy beszélek velük? Mit képzelsz ki vagy te itt? Mondom és ti? Kik vagytok basszus?
2022. ápr. 25. 17:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy? Lányok vagy fiúk vagy mindenki csesztet?
2022. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
10.-es vagyok. Lányok és fiuk is egyaránt.
2022. ápr. 25. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazi kis mocskok.

Nem tudsz mit tenni, max ignorálod őket. Mással és másokkal foglalkozol, velük meg nem.

2022. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Egyetértek 4-essel. Érdemes az osztályodon belül vagy kívül barátkoznod valaki/valakikkel akik nem bántanak, mivel sajnos most ki lettél választva az osztály "bűnbakjává", ami sajnos addig nem múlik el amíg nem találnak maguknak mást akire rászállhatnak.
2022. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Egyenrangú félként már nem valószínű, hogy valaha fognak kezelni téged, sőt ez még csak rosszabbodni fog. (Jönnek majd az egyre durvább dolgok.)

Én a helyedben nem erőltetném ezt a "kiskutyus" stílust. (Bocs a kifejezésért.)

Nem mennék oda hozzájuk. Mert minek?! Visszautasításért?! (Nem éri meg.)

Nem kínálnám meg őket semmivel, mert nem érdemlik meg.

Nem adnám oda a házimat, mert azt sem érdemlik meg. (Olyannak se add oda a házidat, aki nekik továbbadhatja.)

Mivel ők sem nagyon hajlandók neked segíteni, így én is elhessegetném őket ha kell nekik valami, mondván hogy oldják meg maguk. Neked semmi közöd az ő megoldandó problémájukhoz.

Ha kérdezik, hogy miért, akkor azt válaszolod, hogy:

"Azért, mert nem kértétek elég szépen, illetve ti sem segítettetek akkor, amikor nekem szükségem lett volna rátok."

Amikor bunkóskodnak veled, beszólnak, akkor csak "vállat vonsz", és nem foglalkozol velük, csinálod tovább a dolgot, vagy otthagyod őket. (De a cuccaidra mindig vigyázz!!!)

Arra készülj fel, hogy ezt ők sértésnek fogják venni, és egyre jobban bele fognak mászni az arcodba.

Ha nagyon eldurvulna a dolog (Kiborítják a táskádat, bántalmaznak vagy hasonló), akkor egyből szólsz a tanárnak.

Esetleg gondod át azt is, hogy valamilyen (egyszerűbb) küzdősportot sajátíts el, mert az ilyen zaklatós diákocskák nem biztos, hogy mindent az iskola kapuin belül szeretnek elintézni... :,D

2022. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Basszus tizedikben ilyet csinálni, hihetetlen gáz.

Amit előttem is mondtak, hogy mással barátkozni.

Viszont esetleg átmenni másik osztályba vagy másik iskolába nem opció? Lehet sokkal jobb közösség lenne, és jó élményeid lehetnének.

2022. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Járok boxolni,( ezért is kinvettek) már verekedtem akkor is én huztam a rövidebbet.
2022. ápr. 25. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azonnal iskolát váltanék, ha ez így megy tovább felnőtt korodban ezek a sérelmek megfognak maradni benned. A helyedben 1.-nek beszélnék velük hogy mi is a problémájuk veled. Aztán ha ez nem megy, az osztályfőnöknek jelezném, ha ő se fog semmit csinálni akkor csak az iskola váltás az opció
2022. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem húzol be nekik egyet, mondjuk sulin kívül? 💪🏻🥊
2022. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!