Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ragaszkodom ennyire az...

Miért ragaszkodom ennyire az iskolához, tanárokhoz, csoporthoz? 24/l

Figyelt kérdés

Eddig mindegyik helyen ez volt gimiben, egyetemen, szakmai suliban.

Egyetemen mondjuk kevésbé, mert nagy csoport volt és félévente változott.

De mindenkit megakarok ismerni, hogy milyen ember, hogyan gondolkodik, rosszul esik mikor tanárokat bántják, szívatják.

És mikor egy képzés vége felé vagyunk, mindig szomorúság fog el hogy már nem lesz több óránk, pedig még annyi mindent lehet tanulni.

De olyan személyeknél is van, akivel alig beszéltem, nem is nagyon találkoztunk, csak pár órát tartott, de olyan kedves embernek tűnt.


Többséget egyáltalán nem szokta érdekelni, alig várja, hogy saját dolgaival foglalkozhasson.


Van más is így, hogy ennyire ragaszkodik másokhoz?



2022. ápr. 27. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ilyen vagyok
2022. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kulon szemelyekhez, hanem egy az egyben az iskolafolyosohoz, az osztalyhoz a barmokat is beleertve, az egeszhez ragaszkodtam. 14 es 18 evesen honapokkal elotte sirtam, rettegtem a ballagastol. Sokszor filmkent kivulrol lattam az iskolai dolgokat, es azt hittem, ez sehol soha nem lesz. Aztan kesobb volt munkahely is, ahol megvolt ez a filing.
2022. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok, mint te, pont tanárnak készülök ráadásul. Az oktatás egy teljesen más légkör amúgy, mint a munkahely, sokszor kevésbé profit orientált. Nekem egyetemen mindig rosszul esik ha volt csoporttársaim vagy a tanáraim szimplán elfelejtkeznek rólam egy idő után. Tényleg kicsit olyan, mintha egy filmet néznél, ahol mindenki szereplő és megpróbálsz kideríteni még a mellékszereplőkről is dolgokat. Csak sokszor te magad maradsz ki a főcselekményből.
2022. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!