Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárként hogy reagálnál...

Tanárként hogy reagálnál arra, ha egy diákod közölné veled, hogy tetszel neki?

Figyelt kérdés

Pl. tegyük fel, hogy egy végzős lány, mondjuk érettségi után közli a tanárával (vagy arra utal), hogy tetszik neki. Ilyenkor mi van? XD Volt már valaki ilyen helyzetben?


(Még mielőtt félreértés esne, nem rám vonatkozik a kérdés témája)



2022. máj. 10. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Semmi. Ha már betöltötte a 18-at, nem jár oda, s kitör a szerelem, áldás rájuk.
2022. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Kezdő tanárként (értsd: huszonévesen), ha nekem is bejön a lány (és független vagyok), biztos megismerkednék vele. Viszont ha koromnál fogva már az apja lehetnék, akkor megköszönném, és sok sikert kívánnék neki egy korban hozzá illő férfihoz.
2022. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

saját diák tabu, akkor is ha ennél jóval nyomulósabb, és hidd el, sok lány jóval nyomulósabb (kaptam már cici fotóktól kezdve szerelmes levélen át mindenfélét).


Bár már csak egyetemen tanítok, a korkülönbség nem zavart régen sem, most sem, de saját diák attól még tabu.

2022. máj. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt már részem ebben. Kulturáltam megmondtam, hogy köszönöm az őszinteséget, de stabil párkapcsolatom van és nem tervezek váltást.


29F

2022. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én valamikor alsóban megmondtam az egyiknek hogy szerelmes vagyok belé. Röhögött. :D
2022. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jóval az érettségi után szerelmet vallottam neki, össze is jöttünk, de pár hónap volt az egész, mert kiderült, hogy a magánéletben agresszív.
2022. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy én hány éves vagyok a sztoriban.


Valószínűleg másképp reagál egy 40 éves, családos tanár, és egy huszonéves pályakezdő, akinek nincs barátnője. Érettségi után megszűnik a tanár-diák viszony, szóval részemről mehet a buli, ha mindkét fél úgy akarja.

2022. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Rendben, de van barátom, akit szeretek.
2022. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi, mar nem jár oda össze is jöhetnek ha nincs párkapcsolata, de ezek a tanar diak szerelmek nem szoktak sokáig tartani általában
2022. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Be akartam próbálkozni a volt osztályfőnökömnél, már akkor amikor nem tanított.

Ráírtam indokkal, hogy szeretnék vele beszélgetni. Aztán kérdezte, hogy de mit akarok tudni? Mondtam a tanárnő dolgairól. Aztán abbamaradt. Én meg kérdezgettem tőle tovább. De aztán egyszer csak megunta fogta magát olyat írt nekem, hogy szerinte nem normális az hogy ennyit kérdezek felőle, beszéljek inkább a saját korosztályommal aztán lepattintott magáról. Nem is értem...

Így nem jött össze végül semmi.

2022. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!