Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok ötletet adni?

Tudnátok ötletet adni?

Figyelt kérdés
Van egy tanár a sulinkban aki várandós, elég jóba vagyok vele és arra gondoltam hogy meg ajándékozom még június elején,arra gondoltam hogy nyomtatok neki valamilyen képet/képeket szerintetek milyen képet nyomtassak neki vagyis miről?

2022. máj. 12. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tanár, mit tanít? Egyébként nem fontos olyan ajándékot adni, ami a terhességel kapcsolatos.
2022. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Latod, ilyen nyogvenyelos az egesz. Ajandek ez tenyleg? Kinos inkabb.
2022. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 magyar tanár (29 év körül van)



#2 menjel innen:)

2022. máj. 12. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Az ajándék oké, nálunk is egy várandós tanárnak adott ajandékot egy tanítvány.


A kép mem oké.


Egyrészt várandósoknak olyant illik adni aminek hasznát veszi hosszútávon. Pl babaruha, csörgő, cumi, játék, stb.


Egy képpel mit kezd? Hogyan tudja a babáját illetően hasznosítani? (Maximum úgy, hogy egy mesefigurát kinyomtatsz, befóliáztatod és kirakja a falra, de ott is mi alapján választod ki, hogy melyik legyen?)


A másik gond a képekkel hogy, hogy általában az osztály ad olyan ajándékot, ahol rajta van egy képen az osztály vagy valami humoros dolgot nyomtatnak ami passzol a tantárgyhoz, amit tanít a tanár. Egyénileg ilyet nem szokás adni.


Ha nagyon ragaszkodsz a képhez, akkor maximum saját kezüleg rajzolj valamit, ha ügyes vagy a rajzban, valamit ami dekorációnak jó, viszont ezt tényleg akkor, ha ügyes vagy, máskülönben elég dedós megoldás


De amúgy amondó vagyok, hogy valami olyat vegyél, amit tudsz hasznosítani a tanár és majd tudja mondani amikor nagyobb a gyerek, hogy ezt kitől kapta.


Nekem is amikor néztük át a babacuccokat, mondta anyukám, hogy melyik dolog kitől jött és jó érzés volt hallgatni. :)

2022. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Ha mindenféleképpen nyomtatni szeretnél valamit akkor készíts egy saját kezű babanaplót. Arról mindig eszébe jutsz majd te is. Fűzz össze néhány nyomtatott oldalt írd fel például hogy "Az első ultrahang képem" és hagyj helyet neki vagy "Amikor megismeted az apukámat", stb.

Vagy ha nem akarod kézzel készíteni ilyet kapsz könyves boltban is kb 1500 Ft-ért.

2022. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#2 szerintem meg az kínos hogy nem tudsz normálisan ékezettel írni,12-nél biztos nem vagy idősebb,ha meg véletlenül mégis akkor meg igen gáz hogy az évek alatt nem tanultál meg írni,ha meg valami nem tetszik nem kell írni ide semmit :) és amúgy meg ez kiért lenne kínos hogy nem tudom milyen ajándékot vegyek?? Szerintem az kínos hogy nem tudsz értelmezni pár sort ;)
2022. máj. 12. 22:02
 7/10 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig köszönöm a NORMÁLIS válaszokat <3
2022. máj. 12. 23:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hat szerinem a nyomtatott kepek csunyak ha mar kepet akarsz adni neki akkor normalis kepet adj ne nyomtatotat de szerinet egy foro albumnak jobban orulne hiszen varandos most szuletik meg a gyereke biztos rengeteg kepet fog kesziteni
2022. máj. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ha egyéni ajándékot szeretnél adni nem az osztállyal, akkor képet tényleg ne adj neki. Képkereteket, textilpelenkákat inkább. Egy szép kis csomagban, mellé egy üdvözlőkártya stb. Én személy szerint örültem volna képkeretnek.. Igaza volt vmelyik válaszolónak, hogy rengeteg képet csinálnak az anyukák, a falon is van pár jól sikerült darab :)

Hasznosat adj mindenképpen! :)

2022. máj. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8,#9 köszönöm szépen!😊
2022. máj. 14. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!