Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ebben az esetben jár a kis egyes?

Ebben az esetben jár a kis egyes?

Figyelt kérdés

Ez egy régi emlék, ami eszembe jutott.


Alsós voltam. Éneken elsőre úgy láttam, hogy nincs nálam a felszerelésből valami, ezért jeleztem a tanárnak és beírta a kis egyest.


Majd észrevettem, hogy mégis ott van. Szóltam a tanárnak, aki azt mondta, hogy mivel jelentettem a felszerelés hiányt, ezért nem törölheti ki a kis egyest.


Elfogadtam, de utólag belegondoltam, hogy ilyen esetben tényleg jár a kis egyes?


Tudom nem változtat már a múlton, de kiváncsi vagyok ki mit gondol.


2022. máj. 24. 01:16
A kérdező szavazást indított:
Jár, a tanárnak igaza volt
Nem, ki kellett volna húznia a tanárnak
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem járt volna és igazságtalan volt, amit tett.

Egyébként tényleg az ilyen égbekiáltó igazságtalanságok az emberrel tudnak maradni jó hosszú ideig.

A tanárnak nem szabadott volna ezt tenni, neki is tisztában kellett volna lennie, milyen érzéseket vált ki valakiből, ha igazságtalanok vele szemben.

2022. máj. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jár, és, ahogy az 1-es is írta, igazságtalan. Talán másnak kis dolog lehet, de egy gyereknek ez igenis fontos.
2022. máj. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


A szavazatokat is köszönöm!

2022. máj. 24. 08:18
 4/9 A kérdező kommentje:

És a kérdésre sem kötelező ám válaszolni, ha nem tetszik a kérdés, nevetséges vagy bosszantó, kkor ki lehet belőle lépni, át lehet menni egy másikba.


Én őszintén szólva nem tudom miért cuppantál rám így az utóbbi napokban, miért csináltál ennyi felhasználót, hogy azokkal is engem támadj.


Én anno leírtam a xanaxos magányos kérdéseidnél, hogy mit kéne tenned, hogy ne legyél magányos, ezen akadtál ki.


Először humoros játéknk tűnt, azt hittem, bohóckodsz, de ez már túllép egy határt.


Mostantól ignorállak, nyugodtan pontozgass le a többi fiókodból, nyugodtan trollkodd szét a kérdéseimet, nem izgat.

2022. máj. 24. 08:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki hasznos választ adott vagy szavazott, annak pedig tényleg nagyon szépen köszönöm!
2022. máj. 24. 09:02
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az sem normális, aki ezzel az egész történettel ennyit foglalkozik. Mindegyikőtöknek pszichiátrián lenne a helye.
2022. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kis egyes az az, amit ha rendszeresen gondoznak akkor lehet belőle nagy is?

Egyébként tudtommal a fásítás az mostanában divatos dolog.

(Nincs is annál szebb, mint mikor egy mutáló kamasz egyest kap énekből, igaz kedves pedagógus kollégák?)

2022. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az sem normális, aki ezzel az egész történettel ennyit foglalkozik. Mindegyikőtöknek pszichiátrián lenne a helye.


Ezt a kommentemet sokan félre érthették a pontozás alapján. Nem a kérdezőnek szántam, hanem azoknak a válaszolóknak akiknek már törölték a válaszaikat.

2022. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jár. De nekünk volt olyan hogy beirta rendesen a kretaba és utána közölte h nem tudja már kiszedni onnan, de ez már gimi volt
2022. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!