Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam meg az osztályt...

Hogyan mondjam meg az osztálytársamnak, hogy hagyja abba?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fitogtatja nekem az erejét. Mindig úgy csinál mintha meg akarna ütni, gyengén megüti a mellkasam, ami nem fáj. De, majd beszarok tőle. Már egy másik osztálytársammal verekedett, és én jobban megijedtem tőle, mint akivel verekedett. Folyamatosan előttem feszít be. Verekedni akar velem. Mondja, hogy általános iskolában valakivel verekedett, és úgy megverte, hogy mentőt kellett hívni. Tiszta izom a gyerek. Egy magasak vagyunk. Én nehezebb vagyok nála, de ő sokkal izmosabb, mint én, és küzdősportot űz. Én amúgy jóban vagyok vele, sokszor mellettem ül az iskolában. De ezeket miért jó neki csinálnia? Középiskolás fiúk vagyunk.
2022. máj. 24. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

"Én amúgy jóban vagyok vele"


Mi a tökömnek barátkozol azzal, aki félelmet akar kelteni benned?

2022. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Az ő jövője: kapus egy klubban (verőember). Ennyire fogja vinni. Erre olyan büszke.
2022. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy elismered, hogy ő milyen erős, de nem feltétlen csak erőben tud lenni erős az ember...
2022. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagytok már 18 évesek?

Annyi nagypofájú boxos csicskából meg más küzdősportos parasztból hajtogattam már papírkutyát kamasz koromban, hogy az hihetetlen...

Sok iskolában megfordultam, sok ok miatt, de mindegyikben én raktam rendet...

Mivel kiskamasz korom óta tanulok, és kb 8szor olyan gyorsan fejlődök, mint egy olyan ember, akinek nagy affinitása van a harcművészetekhez, nem volt nehéz.

A küzdősportok semmit se érnek, semmit sem tanítanak. Csak sport. A szememben a küzdősport ugyanaz, mint az úszás, futás, biciklizés. Semmi.

Én karatéval kezdtem, de 16 évesen ott hagytam az egyesületeket végleg, mert túl kicsik voltak nekem és elkezdtem magamban kung fuzni. De addig is heti 5ször másfél óra. Ez művészet. Isten. A saját léted, belső és külső formád megtanulása, fejlesztése, irányítása, harmonizálása. A küdzősportosok ütni se tudnak rendesen.

Én vékony srác vagyok és csak 180 centi, de amikor a két ajtószekrény 6 éve boxolós 195 centis 18 éves vadkan beájult a suli melletti bokorba amikor fejenrúgtam, akkor 15 évesen, akkor a suliban zajló terror és megfélelmítés, amiket írtál megcsappant...


Neki is ez kéne... egy kis tisztelet a személyiségek iránt..., ha már neki nincs személyisége.

2022. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!