Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kinevettek a suliban a lány...

Kinevettek a suliban a lány osztálytársaim, megviselt picikét. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Óra vége előtt pár perccel kikérettem magam mosdóba mert kakilnom kellett és nem akartam szünetben. Viszont a tanár is elengedte hamarabb az osztályt pár perccel hamarabb óráról. Páran bejöttek a mosdóba. És én mikor kijöttem pont a vécéböl ott voltak és kinevettek, mert hát maradt szag sajnos. Tudjátok a tipikus nagyszájú lányok az osztályban. Szörnyen éreztem magam. Mit tanácsoltok? Szóljak az ofőnek? Vagy hagyjam? (17/l)

2022. máj. 24. 21:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd rosszul emiatt magad. És főleg ne mutasd ki nekik, mert azért csinálják. Mindenki szokott kakilni. Ők is. Ha valaki ennyire foglalkozik a másikkal, mint ezek a lányok, az azért van, mert az ő élete olyan nyomorult vagy unalmas, hogy másra tereli a figyelmét.

Úgyhogy ne vedd magadra, minden csoda 3 napig tart. Ha téged sem erdekel, már nekik sem lesz izgi. Jön valami új dolog és már el is felejtik az esetet.

2022. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ezeknek a lányoknak az élete unalmas, ha ennyire foglalkoznak máséval.*
2022. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem mi olyan vicces azon hogy valaki kakil és büdös, akik vihognak rajta úgy tesznek mintha ők rózsaillatút nyomnának. Ne foglalkozz velük, az ilyen emberek abban lelik örömüket ha mást kinevethetnek. Tudom milyen ha mindenért cikiznek, de ha látják rajtad hogy megvisel akkor majd kitalálnak még más dolgot amin röhöghetnek és kellemetlen helyzetbe hozhatnak.
2022. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlenül éreznéd magadat, ha ebből ügy lenne. Gondolj bele, a kakilásod lenne a téma, amíg elmondod az ofőnek és amíg az ofő leszídja a lányokat, majd amíg meglesznek a következményei.


Ismerem a 17 éveseket, ők nem elszégyellnék magukat, hanem röhögve mesélnék a többieknek és utána röhögve cukkolnának.


Ha meg csak rájuk hagyod, 1-2 napon belül elunják a témát.


Egy osztálytársnőm anno vitt magával parfümöt, azt fújta ki kakilás után,ezt tudom javasolni.

2022. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Úgy sétált ki óráról, hogy vitte a parfümöt? :O
2022. máj. 24. 21:31
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a táskával együtt ment ki.
2022. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy 6 írja, táskával ment wcre.
2022. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy röhögtek egyet őszintén szólva semmit nem jelent. Tinilányok mindenen vihognak, szóval inkább az a fura, ha ez téged meg tud viselni. Az persze más, ha már hetek óta ezzel piszkál az egész osztály.
2022. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7- es és akkor a parfümöt honnan tudod?
2022. máj. 24. 21:54
 10/23 A kérdező kommentje:

8-as


Sajnos pont azok jöttek be, akiknek a legnagyobb hangjuk van az osztályomba... 😔

2022. máj. 24. 21:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!